Doğal İncelme Planı Sayesinde İncecik Olun

Doğal İncelme Planı Sayesinde İncecik Olun ve aynı zamanda sağlıksız diyetlerden de kurtulmuş olun. Hiç yasaksız ve tamamen sağlıklı bir beslenme stili olur mu demeyin. Tabi ki hem de çok güzel olur. İşte doğal incelme diyeti de böyle olur !

Doğal incelme planımız için 10 kural belirleyelim önce ve bu kurallara uyalım.

1. Diyetinizin bir banka hesabı. (siz) gün içinde kalori dengesi için hesap yapmalısınız .

2. Her zaman kalori hesabı yapmanıza gerek yok, bazen ölçüsüz de beslenebilirsiniz.

3. herşey, hiçbir şey (pay yemek, yemek) küçük ısırıkları yiyin.

4. Dikkat ( akılsız yemeyelim her gördüğümüzü.)

5. Küçültmeye başlayalım porsiyonlarımızı.

6. Gün içinde bol bol ev temizliği yapalım.

7. kendinizi ( tıkınırcasına yemek yemeyelim duygusallığımıza yenilmeyelim ) durdurmak için önce kendinizi kontrol edin.

8. Kendinizi tanıyın ve sizi tahrik edecek yiyecekleri bilerek onlardan uzak durun.

9. Doğal (diğer tüm gıdalar ve daha az işlenmiş olanlar yemek) besin maddeleri alın.

10. Eğer (make gıda ile barış) için iyi.

“Bu bir diyet kitabı diyet işe yaramaz değildir, çünkü, ancak bu kuralları hayatını değiştirmek yardımcı olmam gerekiyor,” Frankel söylüyor.

Frankel o gıda ve beslenme üzerine kitaplar izliyorsunuzdur sizi özgür istiyor ve sen ne istersen yemek – adil değil o çok büyük ruhsat vermek söylüyor. beğeni ve sokması değil, yemek düşünün. “Küçük ısırıkları al, arkadaşlarınızla paylaşın gıda ve makarna gibi yiyeceklerin korkma,” diyor.

Kitap boyunca, Frankel okuyucular, yüksek lifli gıdalar dolgu seçmenize yardımcı olacak sevgili tipi tavsiyeler; hakkında gerçek açlık öğrenmek ve zaman gıda cravings vermek biliyorum.

o sağlıklı ve organik yiyecekler yemek öneriyor rağmen senin plaka temizleme asla, o izni suçluluk olmadan kuralları – sürece doğru sırt program atlamak mola verir.

Doğal İnce: Ne yiyebilirsiniz

Doğal gıdalar şef olarak Frankel yeme savunucuları:

* Çiğ gıdalar mümkün.
* Yerel, organik üretim.
* Gıdalar maddeler ile telaffuz edebilirsiniz.
* Bir çok vejetaryen diyet.

Özellikle, sana düşük kalorili sebzeler tüketmeniz gerektiğini söylüyor, meyveler küçük miktarlarda, kepekli tahıllar, et ve protein makul miktarda.

Hayır gıdalar kapalı sınırlar; o bile gösteriyor hangi gofret en iyi (veya en azından daha az kötü at). Ancak porsiyon küçük olmalıdır – sebzeler dışında.

Günlük yemek verilir, çağrısında şablon:

* 1 carb tabanlı yemek
* 1 protein tabanlı yemek
* 1 carb veya protein esaslı yemek
* meyve veya meyve suyu 1-2 porsiyon
* nişastalı olanlar hariç sınırsız sebze,
* yağ 2 porsiyon (isteğe bağlı)
* şeker 2 porsiyon
* patlamış mısır ya da meyve ve birkaç fındık küçük bir kase gibi 2 küçük atıştırmalıklar (100-200 kalori)
* Alkol de dahil olmak üzere 2 içecekler,
* 6-8 su bardağı
* bir tatlı, zengin entrée birkaç ısırık gibi 2 istisnalar (tereyağı veya zeytinyağı, bir kadeh şarap ile yarım bir parça ekmek)

örnek menülerin bölümünü boyutlarını belirtmezseniz rağmen, bazı rehberlik bazı gıdalar için normal hizmet boyutlarda sunulmaktadır.

A örnek menü Doğal İnce plan içerebilir:

* Kahvaltı: beyaz peynir ve 1 / 2 pide ile Sebze frittata
* Öğle: domates ve mozzarella ile Bruschetta iştah açıcı
* Snack: soya fişleri Çanta
* Akşam Yemeği: Çorba, sebze kahverengi pirinç pilavlı Tavada
* Sweet Snack: Birkaç fındık meyve şişleri

Doğal İnce: Nasıl Çalışır

Ilke ve kuralları, ilk 10 bölümlerde, yaşayan bir hafta açıklaması ardından ortaya koyulur Doğal İnce yol. 10 kuralları nasıl uygulanacağı Frankel, birlikte onu seçme ve örnekler için mantığı ile ona yiyecek alımının bir hafta yetmeyecek açıklanır.

Frankel “kavramı daha iyi yemek seçimler yapmak” diferansiyel kullanılmasını önerir – bir yol splurges ve kalori tasarruf dengesi.

düzenli pastırma kadar, sen çakmak, sağlıklı seçenek gitmeli olarak hindi pastırma tadını çıkarabilirsiniz “Eğer” diyor. “Ama, o zaman sadece yüksek yağlı yiyecek birkaç ısırık tamam seni yiyemem eğer.”

Doğal İnce Frankel ünlü Skinny Girl margarita da dahil olmak üzere 30’dan fazla tarifleri içerir. Kitap boyunca “Bethenny Bytes” ‘vardır – yemek fikirleri, aperatifler dışarı yemek için ipuçları ve tatmin edici cravings.

Frankel, ama düzenli egzersiz önerir onu stres değil, “o el obsesif diyet ve aşırı ters olabilir egzersiz ile elden gidiyor diye.”

O egzersiz spor salonuna gidiyor demek zorunda değildir notları. , Yoga, ya da sadece etkin denemek hoşuna giden birşey – yürüyüş bulun, diyor. Ve, bir veya iki gün için, sorun senin iş özledim eğer.
Doğal İnce: Ne Uzmanlar Say

bir zamanlar kendisini kilolu olduğunu Kilo kaybı danışmanı ve Amerikan Diyetetik Birliği sözcüsü Elisa Zied, karma bir inceleme verir Doğal İnce.