Dr Ender Saraç’ın Hızlı Zayıflatma Çayı

Zayıflama çayları zayıflamamıza yardımcı ek şeylerdir. Ama yararları en az yapılan bir spor gibidir ya da uygulanan bir diyet gibidir. Gerçekten önem taşır. Düzenli kullanımlar demek kendinizi bu disipline oturtmak demek isteklerinizin gerçekleşmesine doğru yürümektir. Kilo vermenin yan dallarını da bilmek gerekmektedir.

Uzmanımız Dr Ender Saraç’ın güzel bir çay tarifi vereceği şimdi. Tüm kilo vermek isteyen hanımlar kullanmalılar ve sonuçlarını görmeliler.

Yeşil çay metabolizmayı gençleştiren canlandıran bir çaydır diyor Sayın Saraç. Ve zayıflamaya olan etkisinin gözle görülür derece ve seviyelere ulaştığını söylüyor. Ve tavsiye edilen kullanım şekli şöyledir: 2-3 kere içilmelidir.

Sindirime de yardımcıdır. Hazmınızı kolaylaştırır.

Zihninizi ve bedeninizi yenilemeye de yardımcıdır.

Malzemeler:

-Yeşil çay
-1tane poşet
-1 cimdik tarçın
-1 tam çay kaşığından az biberiye

Hazırlanış şekli:

-1 fincan su kaynattıktan sonra içine tüm malzemelerinizi koyun. Yeşil çay her fincan için bir tatlı kaşığı olacak şekilde kullanılmalıdır. Ona göre kaç fincan içecekseniz ayarlamalısınız. Bir dakika kadar kaynatın. Ve 5-10 dakika kadar da demlenmesi için zaman vermelisiniz. Daha sonra çayınızı afiyetle içebilirsiniz.

Sitenin Meleği.