DR.ENDER SARAÇTAN ZAYIFLAMA ÇAYILARI

Zayıflama çaylarına dair kilo olarak ortalama değerler verilmektedir. Bunlar kullanılan bitkilere göre değişmektedir. Bu bitkilerden bazıları; biberiye, kekik, funda ve yeşil çayıdır. Ve Dr. Saraç’a göre bu çayları kullanmak ve ayrıca elbette yediklerinize içtiklerinize dikkat ederek diyetinize sadık olmanız demek ayda sizin 5 kilo verebilmenize işarettir.

Sağlıklı yaşam uzmanı Dr. Ender Saraç zayıflama çaylarının kilo vermek isteyen hanımlar tarafından kullanılmasını tavsiye ediyor ve öngörüyor. Ve çayların bitkilerinin kaynatılmamasını sadece kaynar suda demlendirilmesini söylüyor. Bitkiler kaynatılınca gerçek değer ve verecekleri yarardan uzaklaşıp normal kuru bir çay gibi sadece hazmınızı kolaylaştırmakla kalır.

Zayıflama çayları verdikleri etkiler ile kanıtlanmış birçok bayan tarafından denenip onaylanmıştır. Yorumlar görüşler büyük oranla olumlu yönde olmuştur ve olumlu yönde ilerlemektedir. Kimi hanımlar sadece biraz yemeklerine dikkat etmek ve çaylarını içmekle inanılmaz güzel sonuçlara varmışlardır.

Eğer siz de kilo vermek istiyorsanız güzel olmak güzel görünmek istediğiniz kiloya gelmek etraftan ilgi çekmek alımlı olmak gibi amaçlarınız varsa mutlaka çayları denemelisiniz. Bu denemelerinizden yanılmayacağınızı ve bu zamana kadar keşke daha önce deneseymişim sözlerinizi duyar gibi olmalısınız. Mutlaka denemeli sağlıklı olan sağlıkla gelen bitkisel zayıflama çaylarına başlamalısınız.

Bu çaylar genelde yemeklerden evvel içiliyor. Mideyi rahatlatıp sindirimi kolaylaştırıyor. Biraz iştah kapatma etkisi var. Bununla beraber de bağırsaklarınızı düzene sokuyor. Vücuttaki yağlarınızı yakmada onları eritmenizde destekçiniz oluyor. Bir güzelliği ve faydası daha kolesterolü dengede tutmaya yardımcı oluyor. Yani sadece zayıflamanızdan başka birçok yararları da var. Aslında herkes kullanabilir. Sağlıklı olsak da sağlığımızın devamlılığını sürekliliğini korumak için bunu yapmamız gerekmektedir.

Sitenin Meleği.