Ebru Şallı’nın Zayıflama İçeceğinin Tarifi

Ebru Şallı kendisi bulmuş bu zayıflama ve selülit karşıtı içeceğin tarifini. Ebru Şallı’nın keşfi olan bu detoks içeceği son derece etkili ve de zayıflama garantiliymiş. Tam 5 gün içerisinde de etkileri görülmeye başlıyormuş. Selülitler yok oluyor, vücut da yağ yakıyormuş. Detoks zaten barsakları temizleyen çok önemli bir uygulama. Hepimizin her ay düzenli detoks yapması gerekiyor aslında.

ebru şallıEbru Şallının tarifini verdiği bu sebze içeceği, kesinlikle işe yarıyormuş hanımlar. Ebru Şallı oldukça zayıf ve formunda. Formunu da bu türlü içeceklerle ve sporla koruduğunu ifadee diyor. Bakalım Ebru Şallıda etkili olan bu zayıflama şurubu bizde de aynı tesiri gösterecek mi (:

Şallı keşfinin sonuçlarının kanıtlandığı bir detoks içeceği olduğunu belirtti. Herkesin evinde yapabileceği bu içeceği her sabah kahvaltıdan yarım saat önce 1 bardak alan birisinin, 5 günde kendisindeki değişimi fark edeceğini söyleyen Şallı, bu konuda hayli iddialı.

Ebru Şallı şöyle konuştu:
Formülümü yıllardır yemekle, kaloriyle ve neyin zararlı, neyin faydalı olduğunu öğrendiğim için inceleyerek buldum. Bu içecek vücuttaki toksinleri atıp, yağların hızlı bir şekilde yakılmasına yardımcı oluyor. 5 günde farkı gördüm. Selilütli bölgeleri sıkılaştırıyor. Herkes bu içeceği evinde yapabilir.”

diyetİŞTE EBRU ŞALLI’NIN KEŞFİ

3 Kabak
2 Enginar
1 Avuç Brokoli
1 Avuç Maydanoz
1 Orta boy soğan
Yarım limon suyu

Sebzeleri az suda haşlıyorsunuz.

Daha sonra bu suyla birlikte sebzeleri blendırdan geçiriyorsunuz. Üzerine limon suyunu da ekleyip tekrar blendırda karıştırdıktan sonra soğuk veya sıcak olarak içebiliyorsunuz. İçine başka hiçbir şey katmıyorsunuz. Sabahları günde 1 bardak içiyorsunuz.