Elma Sirkesi İçmek Zayıflatır Mı ?

Elma sirkesi içmek zayıflatıyor mu, elma sirkesi neden zayıflatır, zayıflamak için elma sirkesini nasıl tüketmek gerekiyor, elma sirkesi nasıl içilirse zayıflatıyor, her elma sirkesi aynı mı, içilen her elma sirkesi aynı etkiyi yapar mı, belli bir marka mı kullanmalı yoksa markası önemli değil mi ? İşte elma sirkesi hakkında sizler için bilgeis.com sitesinin hazırladığı geniş kapsamlı bir araştırma yazısı daha..Bilgeis.com olarak elmas sirkesi zayıflatır mı, konulu sorularınıza verilebilecek bütün cevapları veriyoruz.

Uzmanlar elma sirkesi konusunda neler söylüyor ?

Elma sirkesi neden zayıflatır ?

Elma Sirkesi’nin; cilt rahatsızlıkları, yaralanma, güneş yanığı, baş ağrısı, mide rahatsızlığı, kadın hastalıkları, soğuk algınlığı ve ateşli hastalıkların tedavisinde kullanması çok eski medeniyetlere kadar dayanıyor. Yıllardır yararları pek çok kişi tarafından bilenen elma sirkesinin son mucizesi ise zayıflatma özelliğinin bulunması.

Elma sirkesi düzenli kullanıldığında sindirime yardımcı olarak, kilo vermeyi kolaylaştırıyor. Sabahları kahvaltıda, içine 1-2 kaşık elma sirkesi ve 1 kaşık bal karıştırılmış bir bardak su, uygun bir rejimle birlikte kullanıldığında düzenli kilo kaybetmenizi sağlıyor.

Kullanım biçimleri: Doğal elma sirkesinin en etkili kullanım biçimi, çiçek balı ile karıştırılarak oluşturulur:

*1 bardak su

*1 tatlı kasığı dolusu elma sirkesi

*1 tatlı kasığı dolusu çiçek balı

Hepsi iyice karıştırılır ve sabahları aç karnına küçük yudumlarla içilir. Sürekli kullanım sayesinde, öncelikle bedenin bağışıklık sistemi güçlenecek ve sizi pek çok hastalıktan koruyabilecektir. Bu enerji kokteyli ayrıca size canlılık ve güç kazandıracak ve ileri yaşlara kadar sağlıklı ve mutlu kalmanıza önemli katkılar sağlayacaktır.

Osmanlı Zamanında akşam yemekten sonra misafirlere sunulan içecek varmış hem hazmı kolaylaştırıp hem de fazla yağları eritiyor.

FORMÜL:

4 YEMEK KAŞIĞI SİRKE
4 YEMEK KAŞIĞI BAL
4 SU BARDAĞI SU

BUNU 1 LİTRELİK CAM ŞİŞEYE KOYUN VE İYİCE ÇALKALAYIN HER YEMEKTEN SONRA YARIM SU BARDAĞI İÇİN 1 AY SONUNDA FARKI GÖRECEKSİNİZ.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir