Elma Sirkesi Kürü

Kilo vermek adına pek çok insanın uyguladığı ve faydasını da gördüğü bir kür olan elma sirkesi kürü, elma sirkesinin bütün faydalarından yararlanmamız için son derece etkili. Daha önce de sitemizde Elma Sirkesi Zayıflatır Mı? başlıklı yazımızda bahsetmiştik elma sirkesinin faydalarından. Birçok okurumuz fikrini paylaştı. İlgili yazımız da okumanızda fayda var.

Elma sirkesi kürü oldukça basit ve uygulanabilir bir kür. Birkaç değişik biçimde bu kürü uygulayabilirsiniz. Burada dikkat edeceğiniz tek konu; kullandığınız elma sirkesi ev yapımı, doğal, tamamen katkısız bir elma sirkesi olmalı. Mümkünse kendi sirkenizi kendiniz yapın. Elma sirkesi yapmak zor bir olay değil, sadece zaman istiyor.

Klasik elma sirkesi kürü: Her sabah 1 bardak sıcak suya 1 tatlı kaşığından az doğal çiçek balı ve 1 tatlı kaşığı elma sirkesi koyun ve kahvaltı öncesi için Güne bu şekilde başlayarak hem metabolizmanızı hızlandırmış olursunuz, hem de elma sirkesinin bütün zayıflatıcı etkilerinden gün boyu faydalanırsınız. İstediğiniz zaman sonlandıracağınız bu kürün herhangi bir zaman limiti yok.

Gece yatmadan önce elma sirkesi kürü: Bu kürde de 1 bardak sıcak su var. 1 bardak sıcak suya sadece 1 tatlı kaşığı doğal ev yapımı elma sirkesi koyun ve uyumadan önce için. En az 1 ay süresince bu şekilde devam etmelisiniz. Hem sağlık veriyor hem de kilo verdiriyor.

“Elma Sirkesi Kürü” için bir yanıt

  1. Bu elma sirkesi kürü faydalı bence neden derseniz ben de elma sirkesi kullandım ve kilo verdim. Hem de ayda 4 kilo verdim. Elma sirkesi faydalı arkadaşlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir