Elma sirkesi ve diyet

elma sirkesi yapılışıZayıflamak istiyorum diyenler türlü çeşitli çareler peşine koşuyor. İnsanlar kilo vermek adına her umut ışığının peşinden koşuyor. Son yıllarda ciddi bir zayıflama endüstrisi oluştu. Ve kilolu insanlar üzerinden müthiş paralar kazanılıyor. Oysa zayıflamanın kolay ve sağlıklı yolları kimsenin aklına gelmiyor. Zayıflamak tam bir disiplin ve kararlılık işidir. Para vererek kilo verilmez. Doğal olan en iyisidir diyoruz ve zayıflamak için elma sirkesi gibi doğal yöntemler de deniyoruz.

Elma sirkesi, yeşil çay, su, yoğurt, süt, pırasa, ıspanak, brokoli, sarımsak, acı kırmızı biber, baharatlar, her gün en az 45 dk normal tempoda yürüyüş yapmak, beyaz ekmek tüketmek yerine tam tahıllı ve daha sağlıklı ekmeklere yönelmek, abur cuburu azaltmak ya da en iyisi hayattan tamamen çıkarmak zayıflamak için yeterlidir.

Bunları yapamıyor, hem yerim hem de zayıflarım diyorsanız yanılıyorsunuz. Abur cubur, hazır gıdalar ve beyaz ekmek iştah azdıran son derece zararlı yiyeceklerdir.

Kilo vermek için salatalarınıza elma sirkesi eklemelisiniz. Gün içinde 1-2 tatlı kaşığı elma sirkesini sıcak suya ekleyerek içmek de size iyi gelecek. Yalnız ölçüyü abartmayın. 1 ya da kilonuz obezlik sınırındaysa 2 tatlı kaşığı doğal, katkısız elma sirkesi size yetecektir.

Uykuya yatmadan önce sıcak suya elma sirkesi ekleyerek içmek de kilo veremeye belirgin bir şekilde etki etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir