Elma Sirkesi Zayıflama

elma sirkesiElma sirkesi zayıflama konusunda kilo vermek isteyenlerin başvurduğu çok değerli bir besin. Elma sirkesi zayıflama amaçlı kullanılırken aynı zamanda sağlık için de çok faydalı oluyor. Her gün düzenli kullanılan elma sirkesi zayıflama konusunda gözle görülür sonuçlar doğuruyor. Çevrenizde elma sirkesiyle zayıflama başarısı göstermiş pek çok insan görebilirsiniz. Midesi hassas olanlar elma sirkesi kullanımına dikkat etmeli ve elma sirkesini az kullanmalı.

Elma sirkesi zayıflama : Sıcak suya 2 adet karanfil atın ve 1 çay kaşığı bal ekleyin. dolu 1 tatlı kaşığı elma sirkesi de ekleyip bu zayıflama suyunu her gün tekrar yaparak için.

Gece yatarken de bu zayıflama suyunu içebilirsiniz.

Elma sirkesi zayıflatır, forma sokar, içi temizler ve size detoks etkisi yapar.

Elma sirkesiyle zayıflama yanı sıra ödem atmak da bizim için çok faydalıdır.

KİRAZ SAPI KÜRÜ :
25-30 adet kiraz sapı 1 su bardağı suda kaynatılır. İçine 1-2 damla limon suyu sıkılarak içilir. Bu kür ödem attırır.

Lahana sebzesi bolca fiber içerir ve hazım sırasında mide ve bağırsakların mukozalarını temizlemeye yardımcı olur. Lahanada vücudu zehirli metabolizma atıklarından temizleyen kükürt iyot minerallerinden bol miktarda bulunmaktadır. Bölgesel zayıflamak için bitki arayanlar ve özellikle orta yaşlı olup göbek eritme niyeti olanlar için lahana harika bir yiyecektir.

Diüretik yani idrar söktüren ve ödem atıcı etkisiyle Lahana yaprakları, göbek bölgesindeki kalıcı yağları eritmede gerçekten çok yardımcı olacaktır.

zayıflamaHER GÜN: 3 litre su tüketin. Yeşil çay, detoks çayı, rezene, adaçayı, mısır püskülü gibi bitki çayları için. Salatalarınıza, yoğurdunuza bolca maydanoz ekleyin.

* Sabah: 60 gr tuzsuz ve az yağlı peynir, maydanoz, domates, 2 tuzsuz etimek veya 1 tuzsuz grissini, yeşil çay veya detoks çayı

* Ara:1 yeşil elma ve bitki çayı

* Öğle: Buharda veya haşlama sebze veya 2 enginar (bezelyesiz, havuç olabilir), maydanoz, domates ve roka limonlu, 1 fincan yeşil çay veya detoks çayı

* Ara: 1 yeşil elma ve bitki çayı

* Ara: 60 gr tuzsuz ve az yağlı peynir, domates-maydanoz, 2 tuzsuz etimek veya tuzsuz grissini, bitki çayı

* Akşam: 1 kase buharda veya haşlama sebze, 60 gr tuzsuz lor peyniri, roka, maydanoz, domates salatası, adaçayı veya rezene çayı

* Ara: 1 yeşil elma, 1 fincan melissa veya papatya çayı www.bilgeis.com