Elma Sirkesi Zayıflama Dostu

zayıflamaElma sirkesi zayıflama dostu çok özel bir besin. Zayıflama konusunda doğal yardım arayanlar için tavsiye ettiğimiz elma sirkesi, zayıflama konusunda ciddi başarılara sahip. Pek çok kişi elma sirkesi kullanarak zayıflamayı başardığını ifade ediyor. Elma sirkesi zayıflama alanında son yılların en gözde içeceklerinden olmaya devam ediyor. Ünlüler de elma sirkesinden faydalanarak zayıfladıklarını söylüyor.Her sabah içilen bir kaşık elma srkesi zayıflama konusunda mucizelere imza atıyor.

Elma sirkesi zayıflama sürecinde metabolizmayı hızlandırıyor. Yağ yakmayı da hızlandıran elma sirkesi, yakınlan yağların vücuttan atılmasını da kolaylaştırıcı özelliklere sahip. Elma sirkesini zayıflamada kullanmak çok basit. Öyle kaynatmaya pişirmeye saatlerce beklemeye gerek yok. Yapmanız gereken şey gerçekten de hiç vaktinizi almayacak ve siz de kısa sürece elma sirkesi sayesinde kilo vereceksiniz.

Elma sirkesi zayıflamaya nasıl yardım eder ?

Ebru Şallı elma sirkesini zayıflamada kullanan en bilindik ünlülerden. Ebru şallının elma sirkesi formulü şu şekilde :

elma sirkesiMetabolizmayı hızlandıran içecek için gerekli Malzemeler :

1 yemek kaşığı elma sirkesi
1kahve kaşığı bal
1 su bardağı sıcak su
2 adet karanfil

Hazırlanışı :

Karanfil konan bardak sıcak su ile doldurulur. Diğer taraftan elma sirkesi ve bal karıştırılır. Ardından karanfilli sıcak suya eklenir ve karıştırılır.

Su ılıdıktan sonra sabah aç karnına içilir. (Kahvaltıdan en az 20 dk. önce tüketilmelidir.)