Elma Sirkesi Zayıflama Kürü

elma sirkesi zayıflamaElma sirkesi zayıflama için mucize. Elma sirkesini zayıflama konusunda gündeme getiren pek çok zayıflayan insan var. Direkt elma sirkesi içtim zayıfladım diyen o kadar insan var ki, düşünüyoruz biz de, elma sirkesi gerçekten zayıflatır mı diye. Aman dikkat mide sorunlarınız varsa benim gibi, elma sirkesinden uzak durun. Benim midem hassas ve elma sirkesi kullanamıyorum. Kendinize güveniyorsanız elma sirkesi zayıflama kürünü muhakkak deneyin.

Elma sirkesi zayıflama konusunda oldukça faydalı bir besin. Diyet yapan kadınlar için özellikle elma sirkesini tavsiye ediyor uzmanlar. Midenizde eğer hassaslık varsa elma sirkesini daha az kullanabilirsiniz. Neticede doğal bir besin olan elma sirkesi salatalarda ve su içinde kullanıldığı taktirde zayıflatıcı bir etki göstermektedir.

Elma sirkesinin faydalarını, sadece zayıflama konusuyla sınırlamamak lazım. Güzellik alanında da elma sirkesi faydalıdır. Saç ve cilt güzelliği açısından elma sirkesi son derece faydalıdır.

Saç durulama suyuna katılan bi miktar elma sirkesi, saçlarınızın daha parlak ve sağlıklı olmasını sağlar. Elma sirkesi, saçta kepeklenmeyi önler. Daha hızlı ve sağlıklı uzayan saçlar için elma sirkesini tavsiye ediyorum.

Yüzde oluşan lekeler için de elma sirkesi faydalı olabilir. Elma sirkesiyle uygulanan tonik bu lekelerin rengini zamanla açar. Cildi parlatır.

elma sirkesi zayıflama
Elma Sirkesi Zayıflama

Zayıflama konusunda ise elma sirkesi :

Her sabah ya da her akşam; 1 su bardağı sıcak suya 1 tatlı kaşığı elma sirkesi katın. İsteğe göre içine karanfil de atabilirsiniz. Bu suyu yavaş yavaş için ve her gün tekrarlayın.

Eğer içebilirseniz 1 çay kaşığı bal da ekleyebilirsiniz. Böylece hem tadı yumuşar hem de baldan da faydalanmış olursunuz.

Zamanla zayıfladığınızı farkedeceksiniz. Elma sirkesi metabolizmanızı hızlandıracak ve sizi zayıflatacak.

Mide sorununuz varsa elma sirkesini azaltarak kullanabilirsiniz. Su ile içmek dışında marul ve domates salatalarına da katabilirsiniz.

Böylece sirkesinin bütün faydalarından faydalanabilirsiniz.www.bilgeis.com

Bilgeis..