Etkili ve Hızlı Zayıflama Yolları

zayıflama ve diyetHer kadının hayalidir, hızlı ve kolay zayıflamak. Kolay kilo vermek için, öncelikle metabolizmanın düzenlenmesi gerekir. Sağlıklı ve hızlı çalışmayan bir metabolizmaya sahip olmayan insanlar istedikleri ölçüde ve hızda kilo veremez. Metabolizmanın hızlanması için, dışardan müdahale etmek şarttır. Çünkü herkesin metabolizma hızı aynı değildir. Dolayısıyla herkes aynı şeyleri yapsa bile aynı oranda zayıflamaz.

Size öncelikle metabolizma hızlandırma yollarını anlatmak istedim. Hangi diyeti yaparsanız yapın, metabolizmanız yavaşsa kilo veremezsiniz. Metabolimanızı hızlandırmak için, günde 3 litre su için. Her sabah uyanınca ya bir limon suyunu sıcak suya katıp için ( tansiyonu düşük olanlar yapmamalı ) ya da elma sirkeli sıcak su için. Maydanozu rondodan geçirin ve yarım limon sıkıp için. Bunu her sabah kahvaltıdan önce uygulayın. Eğer düşük tansiyon sorununuz varsa maydonozu tek başına tüketin.

diyet yemekleri Zayıflamak için : Maydanoz, beyaz lahana, dereotu, limon, elma sirkesi, salatalık, kabak, ıspanak, pırasa, marul, yeşil soğan, greyfurt, kereviz, elma, badem, fındık, yoğurt, beyaz peynir, süt ve bol bol su tüketmelisiniz. Kola ve gazozdan uzak durmalısınız. Çayı ve kahveyi de şekersiz içmelisiniz.


zayıflama kilo verme diyet Zayıflamak sağlıklı beslenme ve düzenli spor ile gerçekleşecek bir olaydır. Zayıflama ilaçları ve haplar bu konuda doktora danışmadan kullanılmaması gereken, oldukça tehlikeli maddelerdir. Lütfen zayıflamak için önce diyetisyene gidin. Daha sonra uzman tavsiyesiyle haraket edin.

zayıflamaSağlığı kilo vermeden önce altın krual edinmeliyiz. En ideal ve sağlıklıo bir şekilde kilo vermenin değerleri hafatda 1 kilo vermek ile ayda 4 kilo vermek değerleridir. Bu değerler kişilere göre değişebilir elbette ama en doğal ve sağlıklı kilo değerleri bunlarmış uzmaların açıkladıklarına göre. Sakın ben bu kadar zayıflayamadım bende böyle olmadı felan demeyin. Çünkü herkesin elbette aynı olacak diye bir kural yok. Herkes farklıdır herkesin vücüt değerleri farklıdır. Bu değer ortalama genel olarak çıkan bir değerdir.

Siz yolunuza devam din ve her adımınızda bilinçlenerek daha çok şey öğrenerek öğrenemk isteyerek yürüyün. Yürüyüş demişken : ) hareket şart hareket etmeli bolcaaaa hareket, yürü koş zıpla hoplaaaa; o yağları eritmek gerek!! Durmaaa !

diyetSu vücudun en temel ihtiyaç duyduğu şeylerden bir tanesi. Bir insan günde ortalama olarak en az 2 litre kadar su tüketmelidir. Peki daha fazla bolca su içenler? Zayıflarlar mı ? Hayır, zayıflama olmaz. Su insanı zayıflatmaz. Vücudunuzu temizler, cildinizi yeniler, hücrelerinizi yeniler, kan dolaşımınızı kanınızı temizler. Bu içmek sizi bazen tok tutabilir sadece. Ama kilo verdirmeye yönelik bir özelliği yoktur.

zayıflama ve diyet Her yemek öncesi yarım demet maydanoz yemek iştahı kapatır ve tokluk hissi verir. Bu da daha az yemek yemenizi sağlar. Her yemeğe önce salata yiyerek başlayın ve lokmaları uzun uzun çiğneyin. Sofranızdan margarini ve rafine şekeri uzak tutun. Her gün ortalama 1 saat yürüyüş yapın. Bütün bunlar sonucunda kesinlikle kilo vermiş olmanız gerekiyor.

Bilgeis..