Evde Diyetsiz Kolay Kilo Verme

diyetsiz zayıflamaEvde, diyet yapmadan kolayca form tutabilirsiniz. İstediğiniz vücut formuna ulaşmak için bu önerilere kulak asın. Daha sağlıklı ve zinde bir hayat için öncelikle özgüven sahibi olun. Kendinize güvendikten sonra derin nefes alın ve daha sağlıklı bir hayat için ilk adımı atın. Bol bol su içerek bu ilk adımı atabilirsiniz.

Ev işlerini yaparken, müzik dinleyin ve dans edin. Hareketli müzikleri seçerek dans ederseniz, yavaş yavaş forma girdiğinizi göreceksiniz.

Her sabah kalktığınızda, üstünüze dar gelen bir pantolonu deneyin. Bu denemeler sonunda, yiyecekleriniz seçerken daha dikkatli olduğunuzu göreceksiniz.

İhtiyacınız olmayan bir şey yemek istediğinizde, ona vereceğiniz parayı bir kavanozun için atın. Birkaç hafta sonra, kavanozda biriken parayı görünce, ne kadar çok şey yemediğinizi fark edeceksiniz. Ayrıca bu parayı ileride, istediğiniz kıyafeti almak için kullanabilirsiniz.

Hızlı yemek yiyen insanlar, genellikle kiloludur. Nerede ve kiminle yerseniz yiyin, yemeği bitiren son kişi siz olun.

Yemek zamanında masaya oturun. Ayakta veya televizyon karşısında yemek yediğinizde, doyduğunuzu anlamaz ve daha çok yersiniz.

Açlık hissettiğinizde, meşgul olmanızı sağlayacak şeyler bulun. Hobiler edinin ya da kendinizi işe verin. Böylece yemek yemek aklınıza gelmeyecektir.

Tutku ve cinsellik, kiloları eritir. Mutluluk hormonu salınımını arttırır. Yemek yeme isteğini azaltır. Unutmayın, aşksız kalmak, oburluğun kapılarını açar.

Sıklıkla tükettiğiniz yağ oranı yüksek bir yiyeceği seçin. Onu 40 gün boyunca tamamen unutun. Bu sürenin sonunda, o yiyeceğin tadı ağzınızdan silinecektir.

Yapılan araştırmalara göre, gün ışığında 30 dakikalık bir gezinti daha mutlu olmanızı ve beyninizin yeni bilgileri işleme kapasitesini arttırabiliyor.

Vitaminler sizi sadece hastalıklara karşı korumaz, aynı zamanda güzelleştirir. C vitamini ve Lineoleic asit yönünden zengin bir diyet, kırışıklarınızı azaltır, cilt kuruluğu ve incelmesini hafifletir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir