Göbek Eritici Doğal Bitkisel Karışımlar !

Beşibir yere çayı içmenin kilo vermeye olan etkisi zayıflama uzmanları tarafından da onaylanmış vaziyete hanımlar.Hazır bahara da girmişken siz siz olun sakın bu zayıflama konusunu biraz daha ileri atmayın.

Beşibir yerde çayının içinde:

kekik
yeşilçay
biberiye
funda yaprağı
mate bitkisi

bu bitkiler yer alıyor.

hergün hepsinden eşit miktarda karıştırıp demleyin ve için.Metabolizmanız hızlanacak, zayıflama hızınız artacak ve vücudunuzdaki zararlı toksinler idrarla dışarı atılacak.

Bu çayı içerken zayıflamak istiyorsanız bol bol haraket etmeniz gerekiyor.En az 1 saat yürüyün ve şeker kullanmayı bırakın.Aman dikkat sakın şekerli içmeyin.Ve en fazla 3 fincan içmeye dikkat edin.daha az içebilirsiniz ama daha fazla içmeyin.

MATE YAPRAĞI ÇAYI İÇMEK

Mate çayı içmek hiç şüphesiz zayıflatıyor hanımlar.Çünkü içindeki maddeler metabolizmayı bariz şekilde çalıştırıyor ve insan kendini az yediği halde enerjik hissediyor.Metabolizma hızının zayıflamaya olan etkisi tartışılmaz.İşte bu noktada mate çayı devreye giriyor ve günde içilen bir fincan mate çayı bile size yetebiliyor.

Bu çayı aktarlardan bulmanız mümkün.

Mate çayını en az 5 dakika demleyin ve ılık ılık için.Gün boyu aşırı içmemeye özen gösterin.En fazla 3 fincan için ve içine tatlandırıcı ya da şeker ilavesi yapmayın.

Bunun yanı sıra yemenize ve yeme düzeninize de dikkat edin.Beyaz ekmeği kısıtlı tüketin.trans yağ ya da teyeyağdan kaçının.

Gün içinde mümkün olduğunca haraketli olun ve en az 1 saat yürüyün.