Göbek Yok Edecek Zayıflama Haraketleri

Göbek yağları her kadının canını sıkan bir konudur. Yediğimiz yağlı yiyecekler olsun hamur işleri olsun tatlılar olsun birikirler ve en çok da göbek de yağ olarak kalırlar. Bu durum yaz aylarında daha da çok canımızı sıkmaya başlayacaktır. Kışın bir bakıma giyilen kalın elbiseler montlar paltolar sayesinde gizlenirler ve siz yaz gelip çatmadıkça ve kışlıkları kaldırıp yazlıkları indirmedikçe anlayamazsınız.

Ne zaman ki ince kıyafetler giyilmeye başlanır ne zaman ki açık renkli kıyafetler giyilmeye başlanır o zaman fark edersiniz. Her zaman diyetler göbek konusunda sizin istediğiniz sonuçları vermeyebilir. Sporlarınızı yanlış yaparsanız da göbekteki yağlar erimez aksine bakarsınız daha da çoğalmaya başlar.

Canınız daha da kötü sıkılır. Eşiniz tarafından artık ilgi çekmezsiniz. Onun bu tavırları ve ister istemez halleri sizin moralinizi bozar. Belki de sizden utanır derecelere gelmiştir.

Yaz tatilinde kilolu bir eşi olmasından utanabilir ama siz üzülmeyin diye size söylemiyordur. Siz sporlarınıza ağırlık vermelisiniz öncelikle.

Yapmanız gerekenler:

– Yüzmek. Yüzmek kaslarınıza çok iyi gelecektir. Metabolizmanıza çok iyi gelecektir. O yüzden bir yüzme kulübüne üye olmanız da ve gün de en az yarım saat kadar yüzmede çok fayda vardır.

– Bisiklete binmek. Gerek spor merkezlerinde olsun gerekse de kendi bisikletinizde olsun bisiklet sürmelisiniz.

Bacaklarınızdaki kasları hareketlendirmelisiniz. Onların ölü bir ten ölü bir cilt olmasına izin vermemelisiniz.

– Göbeklerinizi çalıştıracak hareketler yapmalısınız. Eğilip doğrulmalı. Ellerinizi önce tam yukarı doğru havaya ardından hiç bozmadan da ayakuçlarınıza değdirmeye çalışmalısınız.

– Omuzlarınızı sağa sola doğru irkilmelisiniz. Bu hareketi sol sol sağ sağ olarak yapmalısınız. Yani her tarafa iki kere yaparak diğer tarafa geçmelisiniz.

Sitenin Meleği.