Göğüsler Nasıl Zayıflar ve Küçültülür ?

Bölgesel zayıflama isteklerimizden bir tanesidir bu. Hemen hemen 5 kadından biri bu sorunla karşı karşıya kalabiliyor. Beden normal büyüklüktedir fakat göğüsler istenildiğinden de fazla büyüktür. Ah nasıl bir şeydir bu : )

bir taraf bayan topluluğumuz göğüslerini büyütme yöntemleri doğal yöntemler ameliyatlar gibi aksiyonlarla boğuşurken buna çözüm ararken bir taraf bayan topluluğumuzda bu bölgelerinden nasıl kilo vereceklerini bu bölgelerini küçültmek için neler yapacaklarını araştırıyor.

Ne güzel ki her iki konunun da asıl bilincine varırsak hepsinin çözümü var. Bölgesel zayıflamanın da çözümleri var bölgesel kilo almanın da yolları var.

Göğüslerden bir kere kilo vermenin yolu direk egzersiz yöntemli aksiyonlardan geçmektedir.

Göğüsteki fazla yağları yakmak adına olan egzersizler hareketler tam size göre olup her zaman rutinlik isteyen şeylerdir bunu da belirteyim.

Duşlarınızı her zaman ılık su da alın, yukarı aşağı sola sağa masajlar yapın ve masajlarınızda nemlendirici başta ve sonra aromatik olabilir bir doğal yağ çeşiti ile en az 10 dakika kadar masaj yapın. Masajlarınıza aralıksız devamlılık kazandırın. İstediğiniz seviyenize gelene kadar mesela bir beden belirleyin.

75 ben bu bedene inmek için neler yapmalıyım diyerek başlamalı ve adımlarınızı da hep bunu düşünerek atmaya başlamalısınız. Etrafınızdaki insanlara da bir bakın, kendi göğüs seviyenizin gerçekten ne kadar farkla büyük olduğunun da bilincinde olmalısınız.

Bunu bilmelisiniz ki ona göre bir psikoloji de ona göre bir aksiyonda bulunasınız.

Acı baharatlarla göğüslerinize masaj yapabilir ve sonra da bir beş dakika kadar beklettikten sonra dayanabildiğiniz kadar soğuk suda yıkayabilirsiniz. Bu da bölgenizdeki yağları uyarmaya çağırır, ayakta tutar ve sizde hemen ilk hamlelerinizi masajla yaparsınız. Etkili bir çözüm yolu gibi görünen ve bu yolu denemenizi tavsiye ederim.

Egzersizler masajlar en temel çözüm başka diyecek yok. O bölgedeki yağlar zaten hassas yağlardır onları akmak diğer bölgelere oranla daha kolaydırlar o yüzden çok dert etmeyin çok büyük bir sorun gibi görmeyin sakın.

Üzmeyin kendinizi. Allah daha büyük sorun vermesin yahu : ) dolgun ne güzel göğüsleriniz varsa birazcık çabayla ve yemeklere de özen gerek elbette aşırı yağ tüketmemeye de dikkat ederek üstesinden gelebilirsiniz.

Bölgesel olan zayıflamalar genelde güzel sonuçlar verir bu konuda size de başarılar diliyorum.

Sağlıkla kalmanız dileklerimle, Sitenin Meleği.