Haraket Etmeyenler Kilo Veremez

Büyük zahmetler vererek zayıflamaktan bahsetmiyoruz. Hareketlilikten bahsediyorum en en kolay şekilde zayıflama formda kalma ve hayalinizdeki fitlik için hele ki şu yaklaşan yaz ayları için konuşmak gerekirse büyük önem taşıyor diye düşünmekteyim.

Kilolar sizin becerinizle sizin azimizle gidecekler, eğer siz ne kadar çok gayret gösterirseniz o derece gideecekler.

Ama yaz git gide yaklaşıyor zaman daralıyor bundan dolayı kolay zayıflamaya çabuk zayıflamaya bir yönelmek istiyoruz değil mi. Ben mantıklısını düşünüyorsunuz elbette fakat zayıflamanın ana fikirlerini ele alırsanız kendinizce en sağlıklı ve en doğrusu şeklinde de devam etmiş olacaksınız.

En başında dediğim üzre hareketlilik olmadan asla başarıyı da elde edemezsiniz.

Hareket yoksa asla başarıda yok. Ne kadar iyi beslenirseniz beslenin ya da doğru beslenirseniz beslenin ama hareketiniz olmadıktan sonra bunun size en iyi seviyelerde bir yararı olmaz. Yağlarınızı hareket ettirmeniz onları yakmanız eritmeniz gerekmekte.

Uzmanlar; yaz ayları diyetleri sayesinde daha kolay zayıflanabileceğini söylüyorlar ve buna oranla hemen bir diyet size gerekli isteklerinize kavuşturacak gibi görünmekte.

Elinizi çabuk tutmakta fayda var. Eşiniz eğer tatil planları yapıyor ve siz hala bikininizin içine nasıl olacağınızı düşünüyorsanız hemen zaman kaybetmeden başlamalısınız.

Çok zor değil çok ulaşılmazda değil. Kendinize bir kilo bir ağırlık değeri belirleyin onu kendinize hedef koyun. Bir insan ben buna inanırım her zaman aklına koyduğu herşeyi yapabilme hacmine gücüne sahiptir. İsterseniz aşamayacğınız hiçbirşey yoktur. Kendinize güvenin önce bir sonra da kendinizi isteklerinizi arzularını ne var ne yok ortaya dökün dürüst olun kendinize ve sonra da azimleyin günden güne kamçılayın.

Eğer sağlıklı hareket sisteminiz varsa fiziksel aktivite olaylarınıza da özen gösteriyorsanız ayda 4 kilo kadar güzel bir şekilde kilo vermeniz mümkün.

Kulağa çok hoş geliyor değil mi, hareket en olmazsa olmazlardan çünkü hareketsiz bir bünye nasıl fazla yağlarını eritecek nasıl yakılacak.

Vücut hareket sisteminin harekete geçirilmesini bekler kilo alımları zaten genel sorunu nedeni budur: hareketsizlik ve hareket sisteminin dengesizliği ya da hiç kurulmamış olmaması.

Vücutta bu dengeye kavuşamayınca otomatik olarak isteklerinide gerçekleştiremiyor her yenen besin değerleri yağ şeklinde kişi de kalıyor.

Sağlıkla kalın, Sitenin Meleği.