Her Diyette Maydanoz

Maydanoz yemek, maydanoz suyu ve maydanoz kürü zayıflatır mı? Zayıflamak için maydanozu nasıl yemeliyiz? Kilo vermek için nasıl bir maydanoz kürü uygulamalıyız? İşte maydanoz dosyasını açıyorum ve kilo vermek için maydanozu nasılyememiz gerektiğini açıklıyorum.

Maydanozun faydalarını saymaya başlasak çok uzun bir konu olacak. O nedenle maydanozun zayıflama konusundaki faydalarına ayırdım bu konuyu. Eğer zayıflamak istiyorsanız maydanoza hayatınızda kocaman bir yer açın. Sabah, öğle ya da akşam vakit hiç önemli değil. Her öğünde her zaman mutlaka maydanoz tüketin. Salatalarda, püre yapıp ya da limon sıkıp bağ bağ maydanoz yiyin.

Sağlıklı bir hayat, canlı, parlak ve diri bir cilt için her sabah yarım bağ maydanozu çiğ olarak ve azcık da limon sıkarak tüketin. Bu bir kürdür. En az 15 gün süresince her sabah mutlaka yarım bağ maydanoz tüketmelisiniz. Eğer tansiyonunuz düşüyorsa limon sıkmayın.

Diyet yemeklerine, salatalara ve yaz içeceklerine her zaman maydanoz da ekleyin. Özellikle domates + sarımsak ve maydanozdan oluşan harika yaz mezeleri hazırlayabilirsiniz.

Unutmayın sağlıklı ve zinde bir diyet geçirmek için mutlaka maydanoz tüketin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir