Hızlı İncelme ve Göbek Eritme Planımız

Her zaman pratiklik bilgi insana deneyim ve zaman kazandırmıştır. Bundan dolayı herkes bilgi sahibi olsun herkes zamandan tasarruf etsin bilgilenmeniz açısından ben önerilerimi sizlerle paylaşacağım. Kilo vermek adına size gerekli yardımları en baştan verecektir size bundan eminim. Şimdi başlıyoruz:

Yiyeceklerinizi yanınızda taşıyın. Mesela öğle yemeklerinizi en basitinden yanınızda taşıyın. 1 ayda en az 17 gün kadar bir süre dışarıda yemek yiyen bayanlar genelde daha çok kalori ve yağ alıyorlar ve bu da kilo almalarına sebep elbette. Bundan dolayı evden yemek getirme olayını adet edinmeniz gerek. Günde ne kadar çok su içtiğinize dikkat edin.

Her susadığınızda aynı su bardağından su için ve buna göre 1 günde ne kadar su içtiğinizin kendinizce hesaplarına vurun. Bunların da yanı sıra size güzel bir değişik öneri daha: 1 litrelik sulahiler oluyor onları da kullanmak size makul bir çözüm olacaktır diye düşünüyorum. Böylelikle de hesaplarınıza yardım etmiş olursunuz.

Yanınızdaki partnere uyma özelliği : Evet kötü bir şeydir ama çoğu zaman dikkat edemeyiz farkında bile olmayız ama gerçek şudur ki; öğle yemeklerinde beraber yemek yediğimiz kişinin yemek yeme tarzını kendimize edinebiliyoruz ve bununla beraber de onun kadar çok yiyebilme gibi bir potansiyeli de oluşturmuş oluyoruz dikkat etmek gerek farkında olmadan bunu yapıyoruz bunun için masaya oturmadan evvel bilincini kendinize aşılayarak oturur ve unutmazsanız olacaktır bunu da başaracaksınızdır kesinlikle. Yemeklerinizden sonra kahve tüketiminizi hazırlayın.

Bunu yaparsanız eğer yemekten sonra vücudunuzun şeker ihtiyacını tatlı ihtiyacını gidermiş olursunuz. Eğer siz içerseniz yemekten sonra kahvenizi tatlı yeme gibi bir hissiniz olmayacak varsa da ortadan kalkacaktır. Çok ufak ama aslında çok özel bilgiler kendinizce bunları unutmaz ve hayat klasiği sağlık klasiği haline getirirseniz sırtınız yere gelmez hanımlar.

Sağlıkla kalın, Sitenin Meleği.