Hızlı Kilo Vermek İçin Bol Bol Su İçin !

Kilo vermek işini herkes yapamaz. Gerçek istek ister gerçek bir zaman ayırmanızı ister sizden. Ve bu iş te kolay bir iş değildir. Ayda 5 kilo verdim dese arkadaşınız dile ne kadar kolay değil mi? Evet kolaydır ama bir de ona sorun bakalım öyle mi. Elbette değil. Kolay değil. Ben şimdi sizin kilo vermenize yardımcı olan birkaç bilgi vereceğim. Bunlarda sizi amacınıza giderken destekçiniz olacaktır.

Ve bu yolda sizin desteğe gerçekten ihtiyacınız olacak. Diyetiniz süresince hayat felsefeniz gibi bunu kabul etmeniz gerekir. Ara öğünlerinize ve ara öğünlerinize dikkat edin. Öğünlerin ölçülerine dikkat edin. Hafif besinler yiyin , hafif beslenin ve hafif olmaya çalışın.

SU SU SU

Su tüketin. Terlemenizle beraber su tüketiminize de büyük ihtiyaç duyacaksınız bundan dolayı su tüketiminize de dikkat vermeniz gerekmektedir. Ve ayrıca su içmek için susamanızı beklemeyin. Susamadan su için. Bolca ve güzelce içerken pozitif şeyler düşünerek. Susuzluk insanda hafıza bulanıklığına bile sebep olmaktadır bu da artı bir güzel bilgi.

AKŞAMLARI GEÇ YENEN YEMEKLERE DİKKAT

Hani akşamlar geç oluyor ve bizde geç yemek yiyoruz aman dikkat edilesi şeyler var bu konuda bilmek gerek: Vücudunuz akşam geç yemiş olduğunuz yemekleri daha zor yakar bundan dolayı az ve hafif yemeyi kendinize alışkanlık etmeniz gerekmektedir. Neden yakmasın ne olur da diye sorabilirsiniz hemen onunda siz sormuş olduğunuzu merak etmiş olanlar olabilir cevaplayayım. Yemiş olduğunuz yiyecekler tamamıyla size yağ olarak geri dönüşünde gelecektir. Bu da zayıflamak kilo vermek isteyen birisi için hiç de güzel bir şey değildir değil mi.

Sağlıkla kalın, Sitenin Meleği.