Kalça ve Göbek İnceltme Haraketleri !

Öncelikle hangi bölgenizden başlayacaksınız ona kara vermelisiniz. İncelmesini istediğiniz bölgenizi oradaki vermek istediğiniz kilo miktarını bulmalısınız. Karar bu konuda sizin ben bu kadar kilo vereceğim demelisiniz. Bu bölgemden bu kadar incelmeliyim.
Öncelikle göbekten incelmek için yapmanız gerekenler;

– Bolca su içmektir. Sıvı tüketimlerinizi hazır içeceklerden yana kullanmamaktır. Çok yağlı yiyeceklerden uzak durmalısınız. Kırmızı et tüketiminizi de kontrol altına almalısınız.

– Sırt üstü yere uzanmalı ve ellerinizi yukarı aşağı kaldırın. Parmak uçlarınız tam anlamıyla dik olmalıdır. Sanki yukarıda bir şey var da siz ona dokunmaya çalışıyormuşsunuz gibi düşünmelisiniz. Sevdiğiniz bir yemeğin olduğunu hayal edebilirsiniz mesela.

– Daha sonra da hareketinizi belinizi doğrultmak olarak değiştirmelisiniz.

Baldırlarınızın zayıflaması için yapmanız gerekenler;

– Bolca bisiklet sürmelisiniz.

– Koşularınızı eksiksiz yapmalısınız. Sabah öğle ve akşam daha sonra da bu 3 kuru sabah akşama indirmelisiniz. Son olarak da artık sonuç almaya başladığınızda da bir kereye düşürebilirsiniz. Koşuları daha sonra yürüyüşlere çevirebilirsiniz.

– Hareket çok önemli hareketlerinizi sıklıkla yapmalısınız. Bacaklarınızı ileri geri şekilde sağ sol şekilde hareket ettirin. Sırıtınız yere doğru yaslıyken uzanmışken belinizi tekrar doğrultmaya ve ayaklarınızı da hareket ettirip dokunmaya başlamalısınız.