KİLO VERMEK İSTEYENLER İÇİN YAZ İÇECEĞİ TARİFİ

Evet, yaz ayları artık kapımızda ve kilo vermek isteyenler ya da istediği kiloya düşmüş olanlar bunu muhafaza etmek ya da daha da iyi durumlara gelmek için gerek yiyecek olarak gerekse de içecek olarak gerekli dikkatleri toplamış durum dalardır diye düşünüyorum.

Çok güzel yemekler üzerine ve bazen de he kendinizi sıcak yaz aylarında içebileceğiniz enerji verici kilolarınıza etki etmeyecek aksine vermenize yardımcı olacak içecekleri de tüketmek gerek. Bunların en güzel tüketim yöntemi kendinin evde canlı canlı olarak taze sıkıp yapmanız.

Peki, hangi içecekler bunlar? Nelerdir? Bir bakalım…

Bu konuda sanırım en yakın dost meyve limon olacak. 2 adet limon, 4 tatlı kaşığı şeker, 2 tane muz, 2 litre kadar su. Yapılışı: limonları yıkayın ve daha sonra sıkıcı aletinizle sıkacak ile suyunu sıkın. Daha sonra da içine biraz buz ekleyeli sizin isteğinize kalmış bir şeydir.

Muzları da mutfak robotunuz da iyice inceltip geçirdikten sonra üzerine onu da ilave edin. Şekerinizi ve soğuk 2 litre suyunuzu da koyun. Eğer hem su soğuk olursa buzlarınızda hemen erimez daha güzel ve sıcak hava da daha iyi olur. Afiyet olsun : )

Sitenin Meleği.