Kilo Vermeye Adım Adım Giderken

Zayıflamaya kendiniz isteğinizle karar vermelisiniz ve kilo vermeyi gerçekten isteyen birinci taraf siz olmalısınız. Nedenleriniz olmalı kilo vermek için. Zayıflamanın güzelliklerini düşünmelisiniz mesela. Geleceğiniz fiziki şartların hayallerini kurmalısınız. O hayalleri gerçekleştirmek ve o hayaller için bir şeyleri çabalıyor olmalısınız. Eşiniz size en iyi desteği veriyor olmalıdır. Onun desteği çok önemlidir. Eşler arasında birbirlerine verilen destekler ciddi önemler taşıyor. Ve siz bu desteğin faydasını kilo verme sürecinizde çok güzel görüyorsunuz.

Tarayıcınız bu resmin gösterilmesini desteklemiyor olabilir. Beslenme konusunda gerçek sağlık bilgilerini edinmek gerekir. Ve bu sağlık bilgilerini bilmek de yeterli bir şey değildir. Çoğu zaman kalıplaşmış cümleler ve bilgiler kulağımıza gelir konuşmalarımız arasında ve zayıflama kilo verme yağlarımızdan kurtulma gibi konularımızda konuşmaya başladığımız muhabbetlerimizde mutlaka bir şekilde çıkar. Evet sözünü eder muhabbetini kurarız ama ne kadar uygularız bizler hep burada takılır kalırız.

Falan kişi şöyle şöyle diyordu ama zayıflamamış hiçbir işe yaramıyor. O kişi nasıl uyguladı gerçekten ciddi bir zayıflama kararı ile kendisini ve içini rahat ettirecek şekillerde mi olmuş? Ve herkesin metabolizması bir mi? Ya da kilo vermek isterken ki almamız gereken besin kaynakları aynı mı? Değil. Sade ortak sağlık bilgilerimiz var genel yapılan sağlık bilgilerimiz.

Bu sağlık bilgilerimizde normal standart düzey gözler önüne alınarak yazılır. Ama bazı bünyeler vardır ki çok yağ barındırır onun zayıflama sürecindeki tüketmesi gerekenler besinler ve diğer faaliyetler standart zayıflamak isteyen kişilerden farklıdır. Bu değişiklikleri göze almadan yapılan çalışmalar düşünceler ve aynı zamanda yorumlar çoğunlukla yanlıştır. Kendinizi çoklu arkadaş konuşmalarınız da bu yanlışlar içinde bulmayın. Bulduğunuz zamanlar kanmadan arkadaşlarınıza ad açıklayarak doğruluğunu gösterin.

Zayıflamaya karar vermenin ne kadar önemli olduğunu bir kere daha gördük evet. Karar vermek çok önemli ve bildiklerinizi uygulamak çok önemli. Bu önemli olan adımlarınızı atmak için kendinizi güzel bir günde ayağa kaldırın ve dinç bir şekilde sözlerle teşkillesin.

Uzak duracağınız tatlılar ve tuzlular karşı koyamadığınız yemesi büyük zevk veren çikolatalar bunlardan bir süre boyunca uzak duracaksınız. Kilolarınızdan kurtulunca hafiflemiş ve kilolu günlerine dönmek istemeyen ve dönmemek için elinden geleni yapan formunu korumak için sağlı beslenen düzenli beslenen spor yapan birisi olacaksınız. Ve hayatınızın ne kadar güzelleştiğini fark edeceksiniz.

Sitenin Meleği.