Mankenler Nasıl Güzelleşiyor ve Zayıflıyor

Televizyonlarda dergilerde gazetelerde gördüğümüz mankenlere özeniyor muyuz? Güzelliklerini nelere borçlu olduklarını çok mu merak ediyoruz? O zaman biraz kulak vermeli söylediklerime. Mankenler kendilerine has yöntemlerle güzel kalırlar. Bir meyveye bağımlı kalırlar ya da bir kür bulur devamlı onu uygularlar.

Bu zamana kadar ki en moda olan mankenlerin cilt güzellikleri için bolca çilek yemek ve cilt yumuşaklık parlaklık ve canlılık içinse bebek pişik popo kremleri ile maskeler uygulamaktı. Bunlar hala kullanılan uygulamalar ve sonuçları güzel olanlardan sadece iki tanesiydi.

Ya diğerleri nasıllar?

Beyazın arkasına saklanmak bir güzellik sırrıdır. Fazla kilolar beyazın içinde ve birazda bol çık üstüne olursa kapatılmış olur. Göz makyajında beyazı tercih etmek cildinizi daha güzel ve daha parlak gösterecektir. Fondöten ile beyaz göz farı karışınca gerçekten çok güze oluyor. Ve özellikle de kaşınızın altına ince uçlu bir fırçayla sürün. Gözlerinizin sanki daha alımlı olmasını sağlayacaktır bu uygulama.

Temizlik güzelliktir. Her güzelliğin temelinde temizlik vardır. Temizlik olmadan güzellik olmaz bu yüzden her şeyden evvel el yüz cilt vücut temizliğine dikkat etmelisiniz. Çantanızdan el temizleme jelleri ıslak kaliteli mendilleri barındırmalısınız. Her an ihtiyaç durumu doğabilir ya da olabilir mutlak süratle bulundurulmalıdır.

Şişmiş gözlerinize buz koyun. Buzun yoksa eğer metal bir kaşık koyun. O da olmadı bebeklerinizde kullandığınız diş kaşıyıcılarını buzluğa koyun soğumasını bekleyin ve daha sonra gözlerinizin şişi gidene kadar bastırın.

Ne kadar her şeyiniz tam gibi görünse de gözünüze ağız ve diş sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Nefesinizin kokmamasına dikkat etmelisiniz. En önemli şeylerden bir tanesidir.

Sizi bulunduğunuz ortam da hemen rezil edebilecek potansiyel de bir maddedir bu. Nefes yenileyici ferahlatıcı sakızlar dilaltı pastilleri ya da mutlaka dişleri fırçalamak fırçalamadan evden çıkmamak gibi çözümler size sunabilmekteyim.

Sitenin Meleği.