Neden Zayıflamam Gerek Diye Düşündünüz Mü

Bu engeller engeller, her zaman hayatımızda karşımıza çıkan şeyler. İşte aşkta aile de arkadaş ortamında ve diyetlerimizde fazla kilolarımızdan kurtulmak istiyoruz ve bunun da engelleri var kocaman bir alışkanlık dönemimiz var yemek yeme düzenimiz var.

İnsanın bu alışkanlıkları birden böyle değiştirmesi ve farklı şekilde farklı amaçlarla beslenmek sizi zorlayabilir. Her zaman evet bu engeller sizi sıkabilir yorabilir ama hep aklınızda bu olmalı; geçici bir döneme kadar benim sabretmem gerek.

Eğer kilo verirsem çok güzel olacağım en sevdiğim beğendiğim elbiselerin içine girebileceğim. Daha hoş daha alımlı olabileceğim.

Eşime daha güzel görünecek onun kalbini adeta yeniden keşfedeceğim. Neden olmasın. Bunların hepsi bizim hayallerimizin birere parçaları değil mi.

İnsanlar hayallerinin ve isteklerinin peşinden koşmalı ki onlar da sadece adı gibi hayal de kalmasınlar.

Her hayal sadece o hayali kurmakla geçekleşmez ki. Siz onun için emek vermelisiniz ki zaman vermelisiniz ki olsunlar değil mi. Neden hayatınızın sizi bu kadar çok mutlu edecek heveslendirecek bir şeyinin peşinden gitmeyesiniz?

Süper olacak. Her şey güzel olacak. Tam yaz sezonunun açılmasına aylar kala güzel planların yapılmaya başlandığı sıralarda sizde acilen bir diyete başlayın. Ve ayda 4 kilo verme sağlıklı olarak yavaşça kilolarınızdan kurtulun. Bikinilerinize mayolarınıza taş çıkarın yeni incecik ve muhteşem kıyafetlerle kendinizi ödüllendirin.

Eşinizin dikkatini çekmek onun yeniden size olan ilgisini ve sevgisinin canlandırmak bunu sonunda onun size olan ilgisi ve davranışları çok hoşunuza gidecek farklı başlangıçlar farklı açılar sizin yeniden doğmanıza canlanmanıza olanak verecek.

Çevrenizdeki hanımlar size gıpta edecek özenecek ve kıskanacaklar. Engellerinizi aşın ve bir an evvel o duvarları yıkın. Yapamamlar edememler yok asla yok. Aklınızdan sözlüğünüzden çıkarın.

Tekrarlamayın bile. İradenizi bir süre koruyun bakın sonra nasıl mutlu olacaksınız. Sağlığınız vücudunuzun güzelliği hava güneş kum eşiniz yanınızda her şey sizin mutluluğunuz adına ilerleyecek o zaman.

Çok sıkıldınız kilolarınızdan ve bu yazı gerçekten güzel geçirmek istiyorsanız sizi bekliyor.

Oturun ve kendinize sözler verin. Katı değil esnek güzel kurallarınız olsun. Hep bir kurallar çerçevesinde mutlu ama ilerlemek sizi ayrıca bir motive edecektir. Yaz ayları yaklaştıkça heyecanınızda artacak.

Siz daha çok heveslenecek ve daha çok iradenizi tetikleyeceksiniz. İnce hanımları gördüğünüzde artık sizlerde onlara özenmeyecek onlardan daha güzel ve çekici olacaksınız. Ama önce engeller duvarlar kırılacak!!!

Sitenin Meleği.