Sabahları Su İçmek Zayıflatır Mı?

Sabah uyanınca ılık ya da sıcak su içmek zayıflatır mı, neden sabah uyandığımızda su içmeliyiz, sabah içeceğimiz suyun içine ne koyabiliriz, sabah içilen suyun faydaları nelerdir, zayıflamak için sıcak mı yoksa soğuk mu olmalı, içtiğimiz su sıcak mı olmalı yoksa soğuk su mu içmeliyiz? Bir dizi sudan soruya gelin sudan cevaplar verelim.

Su sağlıktır. Hepimiz bunun bilincindeyiz artık. Artı olarak eğer zayıflamak istiyorsak su içmek zorundayız. Kesinlikle su içmeye mecburuz. Yoksa kilo veremeyiz. Kesin ve net söylüyorum sevgili hanımlar, kilo vermek mi istiyorsunuz, o halde her gün en az 1,5 litre su içmeye başlayın. Ama en az. Bu oran ortalam 3 litre olmalıdır aslında.

Sıcak ya da soğuk, suyun ısısı hiç fark etmez

Yeter ki su için. Güne mutlaka 2 büyük bardak su içerek başlayın. Zayıflamak için; sabah uyanır uyanmaz 2 büyük bardak su içmelisiniz. Suyun içine tercihinize bağlı olarak mutlaka ya limon sıkın, ya elma sirkesi katın ya da 1 çay kaşığından az karbonat karıştırın. Bu 3 seçenekten zevkinize uygun olanı seçin ama sakın 3’ünü aynı anda koymayın!

İşte, eğer kilo vermek istiyorsanız su olmazsa, zayıflama olmuyor sevgili hanımlar. Özellikle de güne su ile merhaba demek gerekiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir