Semizotu Yemek Zayıflatır Mı ?

Ben genelde böyle tek sebeze meyve ya ad iki sebze meyve odaklı yazılar yazmayı daha çok yararlı buluyorum. Özel şekilde her anlamda inceleme şansını size her anlamda aklınızdaki soruları cevaplandırma açısından bilgilendirme açısında da aynı şekilde yararlı olduğunu düşünüyorum.

Sizin adınıza bir karar değil. Önce sizin yernize koyuyroum kendimi bir bilmeyen gibi düşünüyorum hayal ediyorum ve ona göre yazıma başlıyorum.

İnş. Siz de memnunsunuzdur. Bu zamana dek çok yazım oldu dil kusuru iştediysek affola ben bildiklerimi ddilim döndüğünce sizlere aktarmaya çalışıyorum.

Düşüncelerim hep sizin için kadınlar için. Genç kızlar, büyük teyzeler, hanımlar , herkes için. Bizim mutluluğumuz için.

Havuç ve Semizotu
Havucun ve semizotunun yararları kısmına girersek eğer işin içinden çıkamayız.

İkisi de çok değerli ve en az haftada bir tüketmemiz gereken sebzeler arasında yer alıyorlar. Biz direk zayıflama yönüyle ele alalım ve konuda içeri girelim. Öğrenmek istediğimizi direk söyleyelim.

Havuç: İdar söktürücü, miğde rahatlatıcı bir sebze.

İçindeki vitamin değerleri sayesinde vücudun besin olarak bir tabakda almak istediği çoğu şeyi barındırıyor. Yemeklerinizde nasıl kullanabilirsiniz?

Salatalarınızda sebze salatalarınızda buharda pişirip ana öğünlerinizin yanında salata gibi tüketebilirsiniz.

Çok fazla pişirmemeye öldürmemeye dikkat etmeniz gerek besin değerlerini kaybetmesine izin vermeden tüketmek gerek.

Semizotu: Bir kalp dostu ile karşı karşıyayız.

Benim küçükken yemekten en nefret ettiğim sebzeydi biliyor musunuz annem hep zorla ağzımı açar tıkardı yedirirdi mutlaka ama demek ki diyorum şimdi hatta kendisine de söyledim bir bildiği varmış ne kadar çok yararlı bir besin.

Zayıflamanıza da yardımcı oluyor.

Küçük yiğenime de teyzem zayıflaması için çok kiloluydu çiğ olarak yedirirdi.

Haşlanmış olarak da yenilebilir, tüketilmesi her yaş grubu için sağlıklı bir adımdır.

Sağlıkla kalın, Sitenin Meleği.