Seren Serengil 20 Kiloyu Nasıl Verdi ?

Seren Serengil güzel bir kadın ancak pek çoğumuzun olduğu gibi Seren Serengil’in de fazla kiloları vardı ve gen sanatçı 20 kilo fazlalığını vererek, oldukça hoş bir görünüme kavuştu. 20 kilo gibi bir rakamdan söz ediyoruz. Ciddi bir zayıflama süreci geçiren Seren Serengil 20 kilo zayıflamanın yanı sıra dudaklarına enjekte ettirdiği yağları da aldırarak, daha doğal bir görünüme sahip loldu. Peki Seren Serengil, nasıl verdi 20 kiloyu ?

Seren Serengil 20 kiloyu elbet de tek başına vermedi.

Sabah gazetesinin haberine göre; bugüne kadar hep başkalarını mutlu etmek için uğraştığını söyleyen güzel şarkıcı, artık önce kendisini düşündüğünü belirtti. Eşi Musa Aytun’la evliliğine nokta koyma kararı aldıktan sonra inzivaya çekilen Serengil, yeni bir albüm çıkarmaya hazırlandığını, kilo vermesinde bunun da etkisinin olduğunu söyledi. Yaşadığı kötü hamilelik tecrübelerinden sonra büyük tansiyonun 17, küçüğün ise 11′e yükseldiğini belirten Serengil, Osman Müftüoğlu acil olarak kilo vermesi gerektiğini söyleyince hemen kampa katıldığını ifade etti.

Tansiyonumda Düzeldi

Artık büyük tansiyonunun 11, küçüğünün ise 8 olduğunu söyleyen güzel şarkıcı, sağlıklı olmak için geldiği kampta psikolojik olarak da toparlandığını sözlerine ekledi. Serengil, Eylül’de çıkarmayı planladığı ‘Ben Adamı Ayrılırken Tanırım’ isimli albümünün klip çekimleri için önümüzdeki günlerde annesiyle Londra’ya gidecek.

Her Şeyi Çiğ Yiyorum

Seren Serengil, 20 kilo vermesini sağlayan detoks programını anlattı…

Sabahları yulaf yiyorum. Tatlı ihtiyacımı karşılamak için de yulafın üzerine yabanmersini, yoğurt ve tarçın koyuyorum.

Ara öğün olarak saat 11.00′de kereviz, enginar gibi sebze sularını karıştırıp 2 bardak içiyorum.

Öğlen 12.00′de sebze köftesi ve karides salatasını çiğ çiğ yiyorum. Diyet programımda asla pişmiş bir şey yok. Hayatımda ilk kez çiğ enginar yedim.

Saat 16.00′da yeniden 2 bardak sebze suyumu içiyorum. Ayrıca günde 3 litre su tüketiyorum.

Akşam 18.30′da buharda pişirilmiş balık yiyorum. Gece yarısı ise yeniden iki bardak sebze suyu içiyorum. Yani toplamda altı bardak sebze suyu içmiş oluyorum. Tüm bunların yanında düzenli olarak spor yapıyorum.

Güne, sabah 08.30′da 45 dakika yürüyerek başlıyorum. 10 dakika da bisiklete biniyorum. Ara öğünden sonra 2 saat serbest vaktim var, o sırada da yüzüyorum. Saat 17.00′de özel hoca eşliğinde su sporu yapıyorum.

seren serengil