Soğan Suyu Kürü Nasıl Yapılır

Soğan suyu kürü nasıl yapılır, soğan suyu kürü ile nasıl zayıflanır, soğan suyunun zayıflatıcı etkisi var mı, soğan suyu içerek zayıflanır mı, soğan suyu nasıl zayıflatır, soğan suyu kürünü nasıl yapmalıyız, soğan suyunu nasıl içmeliyiz ?

Ahmet Maranki Soğan suyunun kürünü nasıl tarif veriyor ve soğan suyu nasıl içilmesini öneriyor ?

Şeker hastaları, diyabetliler için ve kilo fazlası olanlar için Ahmet Maranki soğan suyu kürü tarifi:

1 adet kuru soğanı kabuğuyla ve kökleriyle birlikte önce yıkayın. sonra sirkeli suda bekletin. 1 bardak kadar suda 3 taşım kaynatın. (kabuğunu soymayın,köklerini kesmeyin).

Bu soğan suyu kürünü hiçbir yan etkisi olmadığından büyük küçük herkes içebilir. kandaki şeker oranını dengeler, fazla kilosu olanlara faydalıdır. Bir bardak soğan suyunun içine çeyrek limon suyu sıkılarakta içilebilir.

Soğan suyu kürü için gereken malzemeler

6 adet orta boy soğan,
Yarımşar kilogramlık iki farklı sebze (sebzenin cinsini seçmek size kalmış),
Yağsız et suyu,
Limon ve baharat.

Soğan suyu çorbasının hazırlanışı

Yağ kullanamadan yukarıdaki tüm malzemeleri çorba biçiminde pişirin. Bu çorba ile birlikte aşağıdaki soğan suyu diyetini de uygulayın.

Soğan çorbası diyeti: Soğan suyu diyeti nasıl uygulanır?

Sabah öğününde: 50 gr. beyaz peynir ve çay (şekersiz).
1. gün öğle-akşam: Sınırsız meyve + soğan suyu çorbası.
2. gün öğle-akşam: Sınırsız et + soğan suyu çorbası.
3. gün öğle-akşam: Pirinç lapası, meyve (muz ve üzüm hariç) + soğan suyu çorbası.

soğan suyu ile zayıflama* zayıflamak için soğan suyu nasıl yapılır* soğan suyu kürü* sogan suyu diyeti* suna dumankaya sogan suyu* sogan suyuyla zayiflama* soğan suyunun nasıl hazırlanır* soğan suyu* sogan kuru nasil yapilir* soga suyu nasıl yapılır* limonun zayıflamadaki etkisi* Limonun zayıflamadaki etkileri* kuru soğan suyu hazırlanması* kuru sogan diyeti* ender saraç şifalı bitkiler soğan suyu ile zayıflama** Etiketler: sogan kuru nasil yapilir, soğan suyu diyeti, soğan suyu kürü, soğan suyu zayıfla, zayıflamak için soğan suyu nasıl yapılır..