Şok Diyetler Kilo Aldırıyor Aman Dikkat

Evet, o kadar hızlı kilo vereyim demek hızlı olsun çabuk vermem lazım yaz geliyor yok şu geliyor yok evleneceğim yok mini etek giymem gerek. Aman sakın şok şok diyet diye diye aldanmayın kilo vermenizi değil almanızı sağlıyor ancak.

Yararı var diye düşündüğünüz bu diyetler aslında size zarar veriyor. Ve çoğu bayanda maalesef bunları doğru zannederek uygulamaya başlıyor. Vücut kendi dengesine göre bunun kuramayınca sağlıksız kilo alımları oluyor, cilt rahatsızlıkları oluyor.

Hayatınızda vereceğiniz sağlığınız ve en değerli varlığınız olan bedeninizin en önemli adımıdır diyet. Diyet uygulamak gerçekten önemlidir.

Ama uygulamak kadar neyi uyguladığınızda önemlidir.

Neler yediğiniz neler içtiğiniz. Vücudunuzun kalsiyum eksikliği vardır siz gidersiniz kalsiyum içeriği düşük bir diyet uygularsınız ve aslında vücudunuza ne kadar kötülük yaptığınızın farkında değilsinizdir.

Ya da manken bilmem şu bu isim vermiyorum diyetleri vardır onları uygulayayım bende öyle olayım diye uygularsınız ama herkesin bünyesinin ve bünye ihtiyaçlarının farklı olduğunu düşünmezsiniz.

O anda aklınızda olan şey sadece bir an evvelinden kilo vermektir değil mi ? Çoğu kadının gözü kör olur şok diyetler manken diyetleri büyük çıkar yolları gibi görünür.

Çabuk cevap aldıkları ve ama bilmedikleri sağlıksız bir diyet. Bu hatalar hayatınızın hatalarıdır. Hatalarınızın da bedelini elbet bir gün bir hastalık Allah korusun yine de karşınıza çıkar ve ödersiniz.

Sağlıkla kalın.

Sitenin Meleği.