Şok Diyetlerle Kısa Sürede Zayıflamak Mümkün Mü

Doğru olan ve hep söylenen klas söz : Sağlıklı zayıflamak, sağlığınıza zarar vermeden onu incitmeden kilo vermek. Evet, sağlığın temelini atmadan kilo verirseniz eğer bu sizin zararınıza olur.

Birincisi hem sağlıksız hem de en başında ki temel sebebiniz olan zayıflama kilo vermen derdinizden de kurtulmamış olursunuz. Hata üstüne hata size zarardan da zarar katmerli bir zarar verir Hatalar …

İnsan bilmezse hata yapar, ve aslında hani derler ya bilmemek değil öğrenmemek ayıptır; evet bir de bunun bu seçeneği var: hem bilmeyen hata yapar bir de bilmediği halde öğrenmeyen hata yapar.

Günlük aldığınız kalorileri sınırlamazsanız eğer düzenli kilo veremezsiniz. O dengeyi sağlamanız gerekmektedir.

Vücudunuz bir düzen isteyecektir kilo verme sürenizde sizden ve siz bu süreci ona olumlu bir şekilde aşılamalısınız ki o da kendini bir düzene soksun ve her zaman aynı şekilde çalışsın.

Kısa zamanda kilo vermekte size en olmadı değerlerle beraber zararlar getirir evet. İç organlarınıza zarar verebilir.

Aldığınız kiloları birden kat be kat olarak tekrar geri alabilirsiniz.

Kilo evet verirsiniz vermek aslında önemli değil bir yerde neden mi çünkü kilo vermekten de çok vermiş olduğunuz kilonuzu o halinizi muhafaza etmek de önemlidir.

Kimisi mesela mutlaka duymuşsunuzdur işte şu kadar şu kadar kilo vermiştir ama sonra işte kilo verene kadar dikkat eder sonrada bırakır dikkat etmez ve aniden verdiği hızla iki kat daha kilolarını geri alabilmek olasılığını maksimum yapar.

Sağlıkla kalın, Sitenin Meleği.