Suna Dumankaya göbek ve basen çatlakları nasıl geçer?

selulit-gidericiGebelikte kilo almak, çok ani kilo vermek, zayıflamak ve sağlıksız beslenmek çatlak oluşmasına neden olur. Deri genellikle basenlerden, kasıklardan, kalça ve göbekten çatlar. Göğüs çatlakları ve kol çatlakları da yaygındır. Cilt çatlakları ciddi bir bakım süreci ister.

Çatlayan deri hiçbir zaman asla eskisi gibi pürüzsüz olmayacaktır. Bu nedenle eğer gebe iseniz hemen tedbir alın ve aşağıdaki formülü siz de çatlak oluşmadan önlem amaçlı devamlı surette uygulayın. Hali hazırda cildinizde çatlak çoksa, çatlakları geçirmek için de bu tekniği her gün ısrarla sürdürün. Hiçbir zaman üşenmeyin ve ihmal etmeyin.

Suna Dumankaya Çatlak Tedavisi

20 gram badem yağı,
20 gram kakao yağı,
20 gram kayısı yağı
20 gram gliserin
10 gram çörek otu,
10 gram kantaron yağı,
10 gram zeytinyağı,
10 gram keten yağı
10 gram taze üzüm suyunu karıştırın.

Banyo yapıp cildinizin iyice yumuşamasını sağlayın. Temiz cilt hazırlayacağınız karışımı daha iyi emecektir. Çatlak oluşmuş bölgeleri iyice keseleyin. Hazırladığınız karışımı sorunlu bölgelere iyice yedirerek sürün. En az 10 dakika bekletip yıkayın.

Etkili bir sonuç alabilmek için bu kürü her gün uygulamanızı tavsiye ederim.

Aksatmadan, devam edin ve sonucu gözlerinizle görün. Bu formül garantilidir. Devam ettirildiği halde çatlaklar zamanla silinmeye başlar. Görünümü yumuşar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir