Takım-Grup Halinde Diyet Yapan Zayıflar

Desteksiz bir şey olmaz. Hayatta her şeyin bir desteğe ihtiyacı vardır. Destek yardım her zaman artı değerler olmuştur hayatımızda. Olmadığı zamanlar da belki bir şekilde yapmışızdır ama destek çok farklı bir kavramdır bundan dolayı bu diyet konusunda da karşımızda işte.

Evdekilerden destek

Çevreden destek

Tüm bu desteklerinizi elde etmiş olmak sizi hedefinize daha da yaklaştırır.

Mesela evdekilerden başlayalım. Sizin karşısında sizin sevdiğiniz yemekleri yemezler çok abur cubur yiyip ya da pasta gibi şeyler yiyip canınızın çekmesine anlayışlı karşılarlar ve onlarda yemezler ya da siz farkında olmadan siz görmeden yerler.

Alışverişlerde sizi götürmezler.

Kilo vermeniz de destek verirler sizinle beraber spor yaparlar egzersiz yaparlar sizin diyet yemeklerinizden yerler. Acıktığınızda aklınızı dağıtacak başka şeylere odaklanacak şeyler üretirler.

Çevrenize gelelim. Sıra aman canım ne işin var onu yeme bunu yeme zayıflayacağım diye öleceksin ne var iyisin işte birkaç kilon fazlaysa canım seni beğenen beğenmiş kocan var çocukların var iyisin hadi boşver diyette neymiş yahu olur mu öyle şey hep olur ya bir yerden böyle olumsuz şeyler söyleyenler elbette sağlık adına yapılır bu neresi önemsiz gereksiz.

Hem kilo artık bir hastalıktır, zararlıdır.

Bu yüzden çevrenizdekilere hiç aldırmayın siz ve temel de ailenizden desteğinizi alın ve hedefinize emin adımlarla ilerleyin.

Olacaklardan sonra zaten o olumsuz şeyler söyleyenler de size hayranlıklarla bakacaktır. Siz caymayın kulak asmayın o sözlere.

Ailenizle beraber bir takım ve takımdan destek aldıktan sonra sırtınız yere gelmez. Hedefinize muhakkak ulaşırsınız !

Sağlıkla kalın, Sitenin Meleği.