Ünlüler Nasıl Zayıflıyor ve Kilo Veriyor

Yemek yemek, beslenme alışkanlıkları, yemek düzeni, yemek yeme prensipleri, yemek yeme tarzları sizin kilo dengenizin aslında siz farkında olmasanız da içersinde olan tanımlar.

Mesela en basitinden hızlı yemek yeme prensibi ya da alışkanlığı sizin kilo almanıza neden olur gibi bir örnek.Sağlık önemi en çok hak eden bir yer tutuyor hayatımızda ona dair bir bölüm oluşturmalıyız hayatımızda ve hep artı yönde beslenmeler artı yönde yemek yeme düzenleri alışkanlıkları kurmalıyız.

Kilo vermenin diyetle beraber birkaç da ünlü sağlık dergilerinden gelen önerilerini paylaşmak istiyorum; bilginize sunuyorum hanımlar:

– Yemeklerinizi iyice çiğnemelisiniz. İçinizden çiğnerken sayı sayın ya da alfabeyi sayın. Bu sizin midenizi az yormanızı sağlar. Bu da sizin bir artı değerinizdir.

– Yemeklerinizden 1buçuk saat evvelinde süt tüketmek iştahınızı kapatacaktır. Bu da güzel bir bilgi dikkate almak ve eğer çok açık bir iştaha sahipseniz kullanmak denemek gerekir.

– Bel çevresindeki yağları yakmak için komedi filmleri izleyin ve patlamış mısır yiyin. Patlamış mısır dostunuz olmalı! Sıkı sıkı sarılın ona, o sizin kilo vermede dost besinlerinizden.

– Çorbalardan domates çorbasının tüketmeye özen gösterin. Domates çorbası tok tutan bir çorbadır.

– Her öğününüzde 600 kaloriyi geçmemeye çalışın.

– Bacaklarınızı özelikle çalıştırın ki yağlarınız erisin.

Sağlıkla kalın.

Sitenin Meleği.