Yeni Bir Sen Yepyeni Diyet Diyeti

Bu yeni Atkins diyeti daha esnek bir yaklaşım diyete.. sebze, artı nihai aşamada sağlıklı karbonhidrat sınırlı miktarda. Ama bu hala temelde düşük karbonhidrat, yüksek protein, yüksek yağlı diyet. Bu sürüm içerir güvenliği üzerinde olumlu bir ışık tutacak 50’den fazla araştırma kağıtları Düşük karbonhidrat diyeti (Bu çalışmaların bazılarında Atkins tarafından finanse edildi Vakfı).

Son Diyetler

Feet on a Scale
Yeni diyet ve kilo kaybı hileler her ay açılır. Doğum Gerçekleri öğrenin nasıl yeni diyetler iş ve ne ‘doğru.

* Atkins
* Best Life Diyet
* Biggest Loser
* Lahana Çorbası
* Hallelujah Diyet
* Jenny Craig
* NutriSystem
* Ornish
* South Beach
* 3 Gün Diyeti
* Weight Watchers
* Bölge
* Bütün Diyetler A-Z

diyet ve kilo kaybı ile ilgili

Alli, elma sirkesi, düşük carb diyet, yüksek protien diyet, kilo kaybı, metabolizma, Akdeniz diyeti, diyet hapları, trans yağ, BMI hesap makinesi, Detoks diyeti, diyabet diyet, Yaşam için Body
© 2008, LLC WebMD. Tüm hakları saklıdır.

Rafine filinta – ve çok fazla karbonhidrat – sorumlu olabilir bizim milli kilo sorunu diyor yazarlarından Jeff Volek, doktora, araştırmacı ve ortak Connecticut Üniversitesi’nde profesör. Yağlar, diğer yandan, sizin arkadaş, diyor.

Diye anlatıyor: Yağ filinta daha istikrarlı enerji kaynağıdır. Filinta insülin vücudun yeteneğini kapatılırken üretimi artırmak için yağ yakmak, diyor. Peki ne zaman karbonhidrat limit, sen insülin düzeylerini düşürür ve izin daha fazla yağ yakma için.

“Çalışmalar bir düşük karbonhidrat, yüksek yağ planı size yardımcı olabilir gösterisi kilo vermek ve diyabet riskini azaltmak kalp hastalığıVe metabolik sendrom birlikte geliştirmek trigliserid, Insülin, glukoz ve HDL (iyi ‘ kolesterol), “Volek diyor.
Yeni Bir Sen Diyet için New Atkins: Ne yiyebilirsiniz

On Yeni Atkins Yeni Bir Sen diyet, en filinta unutabilirim. Tereyağı, pastırma, krema, et, deniz ürünleri, yumurta, peynir, avokado, zeytin, zeytinyağı, yeşillik ve sivil nişastalı sebze çoğunluğu makyaj günlük yemek.

İşte diyetin İndüksiyon aşaması için örnek bir menüsü:

* Kahvaltı : 2 yumurta, sosis, haşlanmış ıspanak
* Snack: String peynir, yarım avokado
* Öğle: 4 bardak üzerinde Kızartma sığır eti karışık salata, 1 / 2 fincan fasulye filizi mung, 5 siyah zeytin, soğan ve 2 yemek kaşığı salata sosu
* Snack: 10 yeşil zeytin, 1 dilim cheddar peyniri
* Akşam Yemeği: Somon 2 yemek kaşığı sarımsak mayonez, 6 ile kuşkonmaz mızrak, 2 su bardağı roka, 5 çeri domates, 1 / 2 fincan dilimlenmiş salatalık, 2 yemek kaşığı İtalyan sosu

Siz çoğunlukla tekli doymamış yağlar (zeytinyağı, zeytin, avokado ve salata yiyin örtüler) ama hayvan ürünleri doymuş yağ güzel, çok. Günlük kalori yaklaşık% 65 (Institute of yağ gelecek Tıp’s Diyet Referans Intake 20% -35%) önerir.

protein için, yumurta, et gibi hayvansal gıdaların çeşitli arasından seçim balık, kümes hayvanları, kabuklu deniz ürünleri ve peynir – ve gerek yok endişe etmek , Yağ düzeltme veya cilt çıkarmadan yağsız kesik tercih. Bazı düşük carb yoğurt, nohut ve tohumlar ikinci aşamada izin verilir.

Kitap devletlerin yeni Atkins diyeti yüksek proteinli diyet değildir. Ama Bu ortalama kadın protein 16 gr (112 gram, bir eşit olsun öğütler et pound) her gün, ortalama adam 18 ons (126 gram) olsun. ( Diyet Referans Alma tavsiyeleri çok düşüktür – kadınlar için 46 gram ve erkekler için 56 gram.)

Bunun yerine bu diyet toplam karbonhidrat sayma, sen “net karbonhidrat,” count hangi sen filinta gramdan fiber gram çıkarılarak hesaplarlar. Net fiber etkilemez çünkü filinta önemli sayıda, kitap, diyor kan şekeri düzeyleri.

Başlangıçta, bu diyet en karbonhidrat yemek lifli sebzeler (geliyor 2 bardak sebze artı günde yapraklı yeşillikler 6 bardak) olmayan nişastalı pişirilir. In Daha sonra aşamaları, sen yavaş yavaş içeren bir listeden net karbonhidrat artırabilir Düşük şeker meyve, domates suyu, yüksek karbonhidrat sebze ve baklagiller.

Yasak üzerine Yeni Atkins Yeni Bir Sen diyet en taneler, kurutulur meyve, ilave şeker, rafine karbonhidrat, meyve suları, en aperatifler ve tatlılar ile gıdalar. Carb ücretsiz aperatifler, domuz rinds gibi izin verilir.

Dieters ilk aşamasında, ama alkol önlemek suyu olmayan bir kokteyl ( ya da şekerli mikserler) veya bir kadeh şarabın daha sonra aşamalarında eklenebilir.

Kitap bir omega-3 ile günlük multivitamin ve mineral alarak önerir yağ asidi takviyesi.
Yeni Bir Sen Diyet için New Atkins: Nasıl Çalışır

Planı, dört aşamadan – indüksiyon, devam eden kilo kaybı, ön bakım var ve ömür boyu bakım. yağ ve protein Dieters ‘alımı devam etmektedir göreceli olarak tüm bu aşamaları sırasında kararlı. Ama carb alımının bir düşük değişir Son aşamada yaklaşık 70 gram indüksiyon sırasında günde 20 gram.

En dieters indüksiyon fazında takip edecek – en kısıtlayıcı – için en az iki hafta. Eğer çok kilo yoksa (Bu aşama atlayabilirsiniz kaybederler.)

filinta yavaş yavaş daha sonra aşamalı olarak artmış olduğundan, dieters, kendi ağırlığını kullanır enerji düzeyi ve yokluğu veya cravings varlığı olup olmadığının saptanmasıdır onlar doğru carb eşiğinde konum.

Kitap, kadınların günlük ve erkeklerin başına 1,500-1,800 kalori almak öneriyor 1,800-2,200 kalori. Yeme çok fazla protein ve yağ fazlalığı neden olabilir kalori alımı ve engellemeye kilo kaybı.

düşük carb diyet eylemleri nedeniyle Dieters Yeterince sıvı çağırdı vardır temel mineraller içerir bir idrar söktürücü, serbest hücresel sıvılar gibi sodyum ve potasyum.

Yok egzersiz , En azından başlangıçta gereklidir. vücudunuzun beri Yakıt için yanan yağ olacaktır uyarlanması, yazarlari beklemek önermek Düzenli fiziksel aktivite sonrası aşamalarını kadar girerler.

Ve yağ yakma için adaptasyon sırasında, kitap, sen edilmesi konusunda uyarıda hoş olmayan semptomlar için yorgunluk gibi hazırlanmış, bacak krampları, ve zayıflık.
Yeni Bir Sen Diyet için New Atkins: Ne Uzmanlar Say

Yeni Atkins diyeti’s uyarıların baş dönmesi, Yorgunluk, bacak krampları, ve daha bir olmalı Kırmızı bayrak, diyor Amerikan Diyetetik Birliği sözcüsü Joan Salge Blake, MS, RD.

Protein ve lifli sebzeler her sağlıklı önemli bileşenleridir kilo kaybı planı, diyor, ama ortadan kaldırarak sağlıklı karbonhidrat zengin aykırı bilimsel kanıtlar.