Yeşil Erik Yemek Zayıflatıyor

Ekşi ve acı olan yiyecekler kalori yakmanıza diğer tatlı ve tuzluya göre daha da yardımcılardır. Eğer bir insan tatlı ve tuzlu tüketimini ekşi ve acıya göre daha fazla yapıyorsa kilo alması ya da kilolu olması kaçınılmaz bir durumdur. Ama tam tersi bir durum ile acı ve ekşiyi tatlı ve tuzluya göre daha çok tüketiyorsa eğer zayıf kilo verebilen birisidir.

Ekşi ve acı kalori yakmaya gerçekten önemli derecede etki ederler. Ekşi ve acı yiyen bir kişi mutlaka kilo verir.

Çevrenizde belki vardır. Acıyı çok sevenler ya da ekşiyi çok sevenler kilolarına hiç dikkat ettiniz mi acaba? Nasıllar? Bir dikkat edin bakalım. Ve şimdilerde de zaten acı biberli haplar var kilo vermek için piyasada satılmak üzere imalat edilmiş olan haplar. Bunlardan kullananlar ve sonuç olarak iyi şeyler elde edenler.

Ve şimdi gelelim meyvemize. Eriğe.

Can erikler ekşi erikler sizin diyetiniz boyunca dostunuz olacak meyvedir. Erik diyetin bir numaralı dost meyvesidir. Ekşi olmasından dolayı içindeki asitler sayesinde kalori yakımı daha kolaylaşır ve daha da iyi hazım sindirim sağlar. Bununla beraber de yemeklerden önce yenirse iştah kapatır ve yemeklerinizi fazla kaçırmamanızı sağlar. Birçok yararını saymak mümkündür.
Büyük oranda bünyesinde su bulundurur.

Günlük su ihtiyacınızı kotasını da doldurmanıza yardım eder. Herkesin tüketmesi gerek elbette ama diyet yapanlar ve kilo vermek isteyenler için özellikle çok güzel bir haber olduğunu düşünüyorum. Kalorisi de çok yüksek değil.

Eğer mideniz erik yediğinizde rahatsızlanmıyorsa erik yemenizi bu sayede dost bir meyve edinmenizi kendinize tavsiye ederim doğrusu.
Hele ki tam da mevsimindeyken. Şuan da tam tazeleri ve kütür kütür tabiri caizse diğer deyimle yenilmelidir diyorum.

Sitenin Meleği.