Yeşilçay İçerek Zayıflama,Güzelleşme

Yeşil çay, sihirli bir bitkidir. Faydasından şüphe eden gereksiz gören ya da hiç içmeyen içmeyi düşünen kullanan herkese tekrar faydalarından bahsetmekle konumu açmak istiyorum. Yeşil çay, kanseri önleyen ve kansere karşı içe kendi çapında bir savunma mekanizması hazırlayan bitkidir. Bir tür antioksidandır. Kanser hücrelerinin vücutta barınmasına yaşamasına ya da bulaşmasına izin vermez. Birçok kanser tipini önlemeye hitap etmektedir.

Ciltteki yırtık yara bere gibi cilt sorunlarının giderilmesi hızlı iyileşmesi gibi etkileri de mevcuttur. Yeşil çayı mutlaka demledikten sonra atmamalısınız. Ve o yaprakları gözlerinize özellikle ve cilt lekelerinizin olduğu rahatsızlık duyduğunuz belirgin bölgelere koyabilirsiniz. Bu arada da uyuyabilirsiniz. Çünkü bildiğimiz gibi cilt kendini uyurken yeniler.

Bu iki işlemi beraberinde gerçekleştirmek çok güzel sonuçlar doğurabilir.

Vücuttaki kan basıncını da dengelemeyi sağlar. Genç kalmayı da ve genç hissetmeyi de size doruklarında sunan bir çaydır.
Hanımların ama en çok kullanım sebeplerinden birisi ise kilo vermelerine bir yardımcı çay olmalarından kaynaklanmaktadır.

Yeşil çay, bünyesindeki antioksidanlarla kan basıncınızı hem düzenliyor hem de hızlandırıyor.

Gün içersinde alınan kalorilerin içilen yer bir yeşil çay da yakmanın daha kolay olduğu görülmektedir. İçteki ve dıştaki yağlanmaları da engeller.

Uzmanlar yemekten yarım saat önce kadar sabah akşam olmak üzere 2 kullanım önermektedir. Bu kulanım size faydasını mutlaka gösterir. Yeşil çay diyetinize de kilo vermenize dost yardımcıdır.

Eğer kilolarından kurtulacak isteyen fit olmak isteyen bir bayansanız yeşil çayı kullanmadım dememelisiniz. Bu sihirle kendinizi de bedeninizi de büyülemelisiniz.

Sitenin Meleği.