Zayıflamak İçin Canınızı Sıkmak Yeterli Mi ?

Zayıflamak konusunda değil sadece hanımlar her konuda istediğinize doğru hemen yol almak istemek hemen sizin olmasını beklemek doğru değildir.

Hele ki siz sadece kuru söz kalabalıklarıyla aklınızı karıştırıyor ve gerekli zamanı ayırmadan yapamadım olmuyor değil can sıkıp ama oturduğunuz yerden çözüm bekleyip hayır; bunlar sizi ne mutlu eder ne de istediğiniz duruma gelmeniz için birer yardım sağlarlar.

Durum şundan ibaret olmalıdır. Siz önce kendinize sonra da bünyenize gerekli zamanı ayırıcaksınız yok ben çalışıyorum gerekli ilgiyi gösteremiyorum gibi sözler ve yaklaşımlar size zarar verir, amacınızdan uzaklaşmanıza neden olur. Ama siz gerçekten istemeli gerçek zamanı ayırmalı ve bunun üzerine üzerine gitmelisiniz.

Her zaman isteklerimiz bizim istedğimiz sürede gerçekleşecek diye birşey yok. Bundan dolayı sabırınızı güçlendirmelisiniz.

Hele ki etrafınızdan bu can sıkıntınızı çıkarmak gibi davranışlardan uzak durun. İstediğiniz durumda değilsinizidr canınız sıkkındır sizi anlamadıklarını düşünürsünüz evdekilerin ama aslında onlar dışarıdan bakan birer şahıs olarak sizi kendinizden bile daha iyi gözleleyebilme hakkında olanlardır. Onlara kızmak ya da can sıkıntınızı hırpalayarak fevrilikle aktarmak herkesi yorar ve hiçbir yarar getirmez.

Hem kilo verememek Dünya’nın sonu değil dimi.

Başta sağlığınız için adımlar atın sonrası siz istedikten sonra gelecektir zaten.

Hayatınızın öcneliklerini belirlerken sağlığınızdan başlayın. Sağlığınızı birinci sıraya koyun ve sonrasında kendinize atacağınız adımlar ve yollar belirleyin.

Siz her zaman bu şekilde kalmayacaksınız sonuçta değil mi? Hayat felsefeniz ben istersem herşeyi yaparım, ben istersem herşeyin üstesinden gelirim olsun.

Çünkü herşey sizde gizlidir, sizi siz yapan değerlerdedir. Bu değerlere sizde önem ve özen gösterirseniz eğer herşey size ve hayatınıza artı olarak dönecektir.

Sağlıkla kalın.

Sitenin Meleği.