Zayıflamak İçin Yiyip İçin !

diyetZayıflamanın yolu aç kalmaktan geçmez. Aksine kalıcı kilo vermek için yemek gerekir. Yiyip içeceğiz ama kontrolsüz değil elbet de. Bilinçli bir şekilde hem yiyeceğiz hem de zayıflayacağız. İyi de bu nasıl olacak demeyin. Yiyerek kilo vermenin sırrı, zayıflatan ve uzun süre tok tutan kalorisiz besinler tüketmek. Bunun yanı sıra içtiklerimize de dikkat etmeliyiz tabi ki..

İşte size zayıflatacak yiyecekler ve içecekler..

Kilo vermenize yardımcı olacak, metabolizmanızı hızlandıracak, sizi uzun süre tok tutacak, sağlıklı beslenirken sizi aynı zamanda forma sokacak bir beslenme planı çizmeniz gerekiyor. Bunun için bu besinler size çok faydalı. Mümkün olduğunca bunlardan tüketmeye çalışın.

Öncelikle her gün en az 2 litre su için. Aktardan alacağınız yeşilçayı her gün demleyerek en az 2 en çok 3 kupa sıcak ve şekersiz yeşilçay için. Salatalarınıza elma sirkesi katın. 1 yemek kaşığı elma sirkesini suya katarak inceltip tatlandırıcısız olarak için. Ama günde sadece 1 yemek kaşığı olmalı..

Limon
Maydanoz
Beyaz Lahana
Kereviz
Enginar
Pırasa
Marul
Soğan
Sarmısak
Ceviz
Yoğurt
Süt
Yumurta
Elma
Yeşil Biber
Acı Biber
Bol baharat
Kırmızı Biber
Salatalık
Domates
Dereotu
Karnıbahar
Roka
Brokoli

Asla Yemeyeceklerimiz :

Rafine beyaz şeker, margarin, Beyaz undan mamül unlu gıdalar, bol tuz, hazır gıdalar, sosis, salam, sucuk, Kola, gazoz, hazır meyva suları..