ZAYIFLAMAYA KARAR VERMEK ZOR MU

Zayıf olmak narin kibar ve hemen hemen her kıyafeti giyebilmek canlı dinç ve çekici olmak ister her kadın. Eşi tarafından beğenilmek çevresi tarafından beğenilmek hoş olduğunu duymak güzelliğinin dillenmesini ister. Eşinin onunla gurur duymasını ister. Kilolu olmak bir an da kilo almış olmak sıkıntılı dönemlerden geçmek sizin suçunuz değil. Bunu da başarabilirsiniz. Gerekli olan ilk şey inançtır.

Ben asla yapamam ama deneyim gibi düşüncelerle başlarsanız asla kazanan taraf siz olamazsınız. Eğer istediğiniz ve arzuladığınız bir şey var ise onun peşinden sonuna kadar gitmelisiniz ve sonuna kadar ulaşana kadar yürütmelisiniz.
Karar verirken çevrenizden etkilenmemelisiniz.

Ya da kararınızı alırken çevrenizdekilerin size dediklerinden çok kendinizin ne istediğini düşünmelisiniz. İsteklerinize odaklanmalısınız. Hırs yapmalısınız. Arzulamalısınız. Size şuan da mesela olmayacak bir kıyafet alın. XLarge mı giyiyorsunuz gidin bir M beden bir kıyafet alın.

Şık olsun güzel olsun. Kendinizi ona yakışacak seviyeye getirin. Kilolarınızdan kurtulmanın psikolojik olarak kendinize bir şeyler katmasını isteklerinize daha da bağlanmayı daha da bağlı kalmayı sağlayacaktır. O kıyafetin içine girene kadar azmetmelisiniz.

Kendinizi hep o kıyafete bakarak şevklendirmelisiniz. İnanın ki o kıyafetin içine olacak bir bedene geldiğiniz zaman kendinize çok güveniniz gelecek ve daha da inanacaksınız.

M beden mi oldunuz şimdi daha sonra da gideceksiniz S beden bir kıyafet alacaksınız. Yine çalışacaksınız çabalayacaksınız S beden de olacaksınız. Güveniniz her adımda kendinize katlanarak ilerleyecek. Güven geldikçe inancınız artacak.

Eşinizin gözüne daha da güzel görüneceksiniz. Onun daha da çok ilgisini çekeceksiniz. İş hayatınızda da bu fark edilir olacaktır elbette. Çevrenizdekiler sizin yaza nasıl merhaba dediğinizi görüp kıskanacaklar. Gözler üzerinizde siz ise verdiğiniz kiloların ve güzelce zayıflamanın keyfinde olacaksınız.

Sitenin Meleği.