Zayıflatan, Yağ Yaktıran, Tok Tutan Yiyecekler

Öncelikle Taylan Kümeli kimdir? Taylan Kümeli geçen yılların Kanal D’nin “ Doktorum “ luğunu yapmış güvenilir bir doktordur. Zayıflamaya dair bilgisi birçok hastaya artı yönde etki etmiştir.

Bu artı yönlerden sizde yararlanmak ve faydalanmak istiyorsanız; bu bilgilere kulak verin ve kendinizi kilo verme zayıflama yağları yakma gibi konularda bilinçlendirin. Hayatınızı ne kadar anlamlı yaşarsanız o kadar da güzel geçer.

Neyi nasıl yerim diye soruları kendinize sormadan yaşamak bu soruları düşünerek bir beslenme sağlamak değil de ben bunu yiyorum bunun böyle böyle yararı var; bunu yersem şöyle olur, şunu çok tüketmesem iyi kilo yapar gibi bilgileri derinleştirmek ve gerçekten bilmek öğrenmek apayrı bir iştir işte.

Böyle bir beslenme altın bir beslenmedir.

Hadi şimdi de altın zayıflama besinlerine ve kilo vermek isteyen hanımlarca bir tabir olsun; dost besinlerimize gelelim; neyin ne kadar yararı var…

– Kırmızı fasulye: 1 haftalık beslenme sürecinde bir kere tüketimli olmalıdır. Kilo vermenize etki ettiği gibi vücudunuzun direncini sağlar hastalıklardan korur. Kanser gibi önem arz eden hastalıkların oluşumlarını da ilbahssa olumlu olarak etkilemektedir.

– Nar: Nar bir şifa deposudur. Midenizin dostudur, iltihaplanma gibi rahatsızlıklardan sizi korur. Eklem rahatsızlıklarına da iyi gelmektedir. Kalp dostudur. Ve kilo vermek isteyenlerinde dostudur.

Ufak bir bilgi de şöyle: Ses kısıklığına iyi gelir. Kilo vermek isteyenler buarada yoğurtla karıştırıp yemelidir. Yoğurdun yağ yakmasıyla harmanlanan nar vücuda birebirdir.

– Yumurta: Rafadan bir yumurta kilo vermenizi yavaştan zemin hazırlayan besinlerdendir.

– Kurumuş kayısı: Kayısı bağırsaklarınızı rahatlatır kabızlık gibi sorunlara çözümdür. Dışarı çıkmaya yardımcıdır.

Bununla beraberde kilo vermenizde size olumlu etkiler eder.

– Elma: Yağ yakmanızda öncü besin. Bir de kolesterolleri yüksek olan hanımlara beylere doğal çözüm kaynağıdır.

– Badem: Omega 3 ihtiyacı için gün boyunca tüketilmesi gereken bir besindir.

Sağlıkla kalın.

Sitenin Meleği.