İhanetin Göstergeleri

Acaba aldatılıyor muyum? İhanete uğradığımı hissediyorum. Beni gerçekten aldatıyor mu, aldatıp aldatmadığını nasıl anlayabilirim, ihanetin göstergeleri nelerdir, ihanet kendini nasıl belli eder, aldatan erkekler nasıl davranır, kocamın beni aldattığını nasıl anlarım? Kimler, neden ve nasıl ihanet eder? İşte ihanet dosyamız! Okumaya devam et “İhanetin Göstergeleri”

Seviyorum Demekten Vazgeçmeyin

Seni seviyorum, seni özledim, benim için değerlisin, günün nasıl geçti, benden istediğin bir şey var mı? Bu cümleler tek başına kullanıldığında sıradan görünse de uzun süreli ilişkilerde oldukça önemli. Eşinize, sevgilinize seni seviyorum demekten vaz geçmemelisiniz. Kaç senedir birlikte olursanız olun, partnerinize her zaman onu sevdiğinizi hissettirmelisiniz. Okumaya devam et “Seviyorum Demekten Vazgeçmeyin”

2012 Gelin Başı Trendleri

2012 yılında gelin saçı, gelin makyajı, çiçeği ve duvağı nasıl olacak? Modern gelin saçları, gelin duvakları ve gelin başları. Bu sene gelinler daha nostaljik ve romantik doğal görünümlü topuzlar tercih ediyor. Makyaj da yine porselen görünümünde ve canlı renklerle yapılıyor. Vaz geçilmez ruj rengi her zamanki gibi kırmızı ruj olacak. Okumaya devam et “2012 Gelin Başı Trendleri”

Bel Nasıl İncelir?

Beli kalın olan bayanlar için bel inceltici, faydalı bir yazı olduğunu düşünüyorum. Kalın bir bele sahipseniz, belinizin incelmesi için bu tavsiyeleri uygulamalısınız. Belinizi inceltecek, daha ince bir bele sahip olmanızı sağlayacak birkaç önemli hareket ve beslenme şekilleri var. Belinizin incelmesi için beslenmenize de dikkat etmelisiniz. Okumaya devam et “Bel Nasıl İncelir?”

Göbek Eriten Yiyecekler

Göbek eriten, göbekte biriken yağların yanmasını kolaylaştıran, sağlıklı beslenmenin temel yapı taşı olan bir takım yiyecekler var. Bu yiyecekler göbek bölgesinde biriken inatçı yağların yanmasına yardımcı oluyor. Göbek yağları eritilmesi zor olan yağlar ve yanması da uzun sürüyor. İşte bu diyet ile göbek yağlarının yanması ve erimesi daha kolay bir hal alıyor. Okumaya devam et “Göbek Eriten Yiyecekler”

2012 Yılında Gelin Makyajı Trendleri

2012 Yılında gelin saçları, gelin makyajı ve ayakkabılarında doğallık ve gelinin istekleri ön planda. Gelin makyajında renkler genellikle kahve ve mürdüm tonları. Gelinler porselen gibi bir cilt istiyor. Gelin saçı da doğal kıvrımlar, doğal topuzlar ve doğal buklelerle bezeli olacak. Özellikle retro saçlar bu yılın gelin saçı trendlerinden. Okumaya devam et “2012 Yılında Gelin Makyajı Trendleri”

Ayrılık Düşünen Erkek

Ayrılmayı düşünen, soğuk davranan, sevmeyen, size ilgi göstermeyen, sizinle konuşmayan ve size kötü davranan erkek genellikle size hayatı dar eder ve sizi ayrılığa zorlar. O ayrılmak ister ama ayrılık fikrini sizin ortaya atmanızı bekler. Bunun nedeni ayrılığın yükünü ve suçunu tamamen size atmaktır. Böylece biraz olsun vicdanını rahatlatmak ister. Okumaya devam et “Ayrılık Düşünen Erkek”

Kocamla Anlaşamıyorum

Kocamla anlaşamıyoruz, sürekli kavga ediyoruz, boşanmak istemiyorum, ayrılmak istemiyorum ve evliliğimi kurtarmak istiyorum. Kocamla anlaşmak ve mutlu olmak için neler yapmalıyım. Evliliğimi nasıl kurtarırım? Mutlu evlilik için neler yapmak gerekir? Evlilik hayatını tazelemek ve güzelliştirmek için bilgeis.com olarak birkaç tavsiyemiz var. Okumaya devam et “Kocamla Anlaşamıyorum”