Ereyon.com sitesi alışveriş tecrübem, müşteri yorumlarım

ereyonlogoÖncelikle şunu belirteyim ki; bu yazı ereyon.com adına yazılmış bir bilinçli reklam yazısı değil sevgili arkadaşlar. Bilgeis.com sitesi adına bizzat ben alışveriş yaptım ve bu alışverişten fazlasıyla memnun kaldığım için sizlere de yardımcı olsun diye özellikle yazma gereği hissettim. Ereyon.com sitesinden 3 sene önce bir cep telefonu almıştım ancak 3 sene içinde bir daha o siteye hiç girmemiştim. Şimdi yine yolum kesişti ve iyi ki de karşıma çıktı.

Ereyon.com sitesinde bir ürün gördünüz. Fiyatı gayet makul geldi. Ama aklınızda bazı soru işaretleri oluştu. Acaba güvenilir bir site mi, acaba ürünü yolluyorlar mı, acaba üründe soru çıkar mı, dedikleri gibi orijinal ürün mü yolluyor vs…Bunu biliyorum çünkü ben de her alışveriş tecrübemde bilmediğim sitelerden bir şeyler alırken bu duyguları yaşıyorum. İşte böyle zamanlarda başkalarının alışveriş tecrübelerini anlatmaları çok işe yarıyor.

3 sene önce ereyon‘dan cep telefonu almıştım. Ama aradan geçen zaman içinde bu siteyi unuttum. Hatta cep telefonumu ereyon’dan aldığımı da şifremi unuttum seçeneğine rastgele mailimi yazdığımda hatırladım. Posta kutuma şifre gelince üyeliğime girdim ve eski siparişlerde cep telefonunu görünce aydım. Böyle olunca da gördüğüm epilatörü alma isteği daha bir alevlendi.

Philips HP6540 3 1 Arada Epilasyon SetiPhilips HP6540/00 3’ü 1 Arada Epilasyon Seti (Epilatör-Mini Epilatör-Işıklı Cımbız) Bu epilatörü bir seneye yakındır araştırıyordum ve indirime girmesini bekliyordum. Ortalama piyasa fiyatı internette 200 lira civarında dolanıyor. Mağazalardaysa 300 lira fiyat veren oldu. Haliyle almadım. Ama Ereyon.com sitesinde fiyatını kargo bedava+hızlı kargo avantajıyla 125 liraya görünce direkt aldım. Hiç düşünmedim. İşte konu burada başladı.

Philips HP6540/00 3’ü 1 Arada Epilasyon Seti (Epilatör-Mini Epilatör-Işıklı Cımbız) epilatörü almaya 28 şubat 2014 akşam 17:00 sularında karar verdim. Direkt Ereyon.com müşteri hizmetlerini aradım ve stokların güncel olup olmadığını sordum. Müşteri hizmetleri yetkilisi ürünün stokta olduğunu ve sipariş verirsem hemen kargolanabileceğini söyledi. İnternet alışverişi konusunda tecrübeli olanlar bilir ki bu sözü genelde hepsi söyler. İlk etapta pek de inandırıcı gelmedi ama tamam dedim ve her şeyi göze alıp epilatörün ödemesini kredi kartımla yaptım.

Sonra tekrar aradım ve ödemeyi yaptığımı söyledim. Muhasebenin onaylaması için bu gerekti. Çünkü siteden ilk kredi kartlı alışverişim ve güvenlik gereği provizyon kodu kullanıyorlarmış. Her neyse bu arama sonrasında aynı akşam 18:30 civarı yurt içi kargodan sms geldi. Ereyon siparişim kargolanmış. Harika değil mi?

Gerçekten de harika bir şey. Bu kadar hızlı ve kolay alışveriş yapmak her sitede nasip olmuyor. Üstelik piyasa fiyatından çok daha ucuz ve kargo da bedavayken Philips HP6540/00 3’ü 1 Arada Epilasyon Seti (Epilatör-Mini Epilatör-Işıklı Cımbız) seti kaçar mıydı?

Ereyon.com sitesi konusunda alışveriş tecrübem bu şekilde. Üründe hiçbir sıkıntı yok. Zaten Philips HP6540/00 3’ü 1 Arada Epilasyon Seti (Epilatör-Mini Epilatör-Işıklı Cımbız) seti konusunda Şu linkte düşüncelerimi ayrıca yazdım. Buraya tılayarak Philips HP6540/00 3’ü 1 Arada Epilasyon Seti (Epilatör-Mini Epilatör-Işıklı Cımbız) seti konusunda fikirlerimi öğrenebilirsiniz.

Ereyon.com online alışveriş sitesinden alışveriş yapmak niyetindeyseniz eğer, bilgeis.com’un bu alışveriş tecrübesi size ışık tutar. Beni fazlasıyla memnun eden bir site. Bundan sonra herhangi bir ihtiyacımda ilk olarak ereyon.com sitesine bakacağım.

Elbet de her sitede sorun yaşanabilir. Belki ereyon’da sorun yaşayanlar vardır. Ne gibi sorunlar yaşadığınızı bu konu altında yazabilirsiniz. Benim alışverişim gayet güzel sonuçlandı ve teşekkür etmek istedim. Teşekkürler ereyon.com

Sizlere de gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.

Sevgiler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir