Giden sevgiliye mektuplar

Hiç gitmezsen, seni nasıl özleyeceğim? demiş bir şarkı. Gittin işte, özlüyorum. Seninle varlıkta da darlıkta da hastalıkta da sağlıkta da her zaman olacağım aşkım, demiştim. Sen gittin ve ben hala seninleyim. Seni bırakmadım sevgilim. Sen istediğin kadar git uzağa. Daima yakınımda olacaksın. Sol yanımda atacaksın. Nefes aldığım sürece seni sayıklayacağım.

Ta ki sen özleyip de bana geri dönene kadar...Biliyorum pişman olacaksın. Gittiğin yerlerde sevgisiz kalacaksın. İşte o zaman adımı anacaksın.

Gel..

Sen yine sözler ver, eğle gönlümü.Yine yeminler et sen.Yine bal sür dudaklarıma sonra kaybol.Bekleyeceğim nasıl olsa.Çünkü salağım ben.

Bir sözle kanacağımı biliyorsun.Biliyorsun zayıf yanımı.Dayanamayıp affedişlerimi.Sen yine aldat.Yine ez gururumu.Düşünmeden.Sonunda affederim biliyorsun.Salağım çünkü ben.

Bunu da sana yazıyorum.Seni yaşarken içimde hala,sana yazıyor olmak üzmüyor beni.Sanma seni unutmam.Sanma yerin dolmaz.Unuturum unutmasına ama istiyor muyum bir sor bana.Seni unutmak istemiyorum asla.Ben seni değil canım bana verdiğin acıyı sevdim.Ben seni değil balım seni beklemeyi sevdim.Hiiççç gelmeyeceğini bile bile….

Gelme….“

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir