YA HEP SEV, YA DA GELME!!!

Ya hep sev ya da gelme benim sevdiğim sözler arasında yer alır bu. Konu başlığı etmek istedim çünkü çevremde gördüğüm aşklardan dolayı. Kadınlarımıza genel de erkekler sahte duygularla sevmediği halde yaklaşım hoşlantı hisleriyle gelmektedir. Ve bende içimden bu durumları gördükçe hep ya sev gel ya da sevmiyorsan gerçekten gelme diye bir söz derdim. Arkadaşlarımın canı yananları tanıdığım için anlayabiliyorum. Kötü bir durum benim başıma hiç gelmedi. Kimsenin de elbette başına gelmesin ama anlamış durumdayım şuanda. Onarlın acılarını bir bayan olarak gerçekten hissetmiş durumdayım. Neden olur ki? İnsan sevmediği bir insana neden yaklaşır neden canını yakmak ister? Günü birlik ilişkiler kime ne ve ne kadar kazandırır? Yazık demek istiyorum.

Zaman denen şey bu kadar önemliyken ve kalp denen şey bu kadar hassasken sevmiyorsanız asla ve asla bir kişiye yakınlık vermemelisiniz. Bir kalbin bir insanın ahını asla almamalısınız. Ömür boyu mutlu olamazsınız belki de. Kimseyi üzmeye hakkınız yok. Erkekler çok yakıyor çok yapıyorlar. Kızıyorum ve sinirleniyorum kızların kalbini alıyor ve sonra daha ötesini görmeden çıkıp gidiveriyorlar. Ne denir buna? Parag// Erkekler düşüncesizler ve kalpsizler böyle yapıyorlar.

Ve evet bilerek yapıyorlar hepsini elbette ayrı duruma sokmuyorum ama bu bir gerçek ki erkeklerin böyle bir dilimi mevcuttur. Kadınlarda da genelde evet kimi kısmı bilerek kimi kısmı da bilmeyerek de tahmin etmeyerek neden olur bu durumlara. Onlar duygularından emin olmadığı zamanlar yaşayabilir. Erkeklerinde aceleci tavırlarını bilenler hak verecektir ki duygularından emin olmayan ve daha karar vermemiş bir bayanla ilişkiye başlayınca bunların olması normaldir. Ve gider istediğiniz kadar bir şeyler yapın ama kalbi sevmiyorsa gider…

Sevgiden emin olmadan adımlar asla atılmamalıdır. Seviyorum demek söz ile değil gerçekten her seviyorum dediğiniz de yürekten hissetmek gerekir.

Kendinizi öyle bir verirsiniz ki o sevgiye o bir benlik olur adeta. Kendinizi sıkmadan ve kasmadan sevmelisiniz ya tam bir sevgi olacak gidecek uzunca ya da sen ayrılacaksan geri dönüp arkanı bir gün gideceksen hiç başlamayacaksın. Duygulardan dolayı bir kişiyi üzmek güzel bir şey değildir. Herkesin kalbi vardır ve herkes kırılır bu durumda. Ve başınıza gelmesini istemediğiniz bir şeyi kimseye yapmamalısınız.

Sitenin Meleği.