Aldatılan Kadınlar Ne Yapmalı?

ihanetKocası tarafından aldatılan kadınlar ne yapıyor? İhanete uğrayan kadınların bu durum karşısındaki tavrı ne oluyor? Aldatılan kadınlar hangi hataları yapıyor ve bu hatalar nelere mal oluyor? Siz de aldatıldığınızdan şüpheleniyorsanız, bu haberimizi dikkatlice okuyun ve düşünün; acaba ne yapmam lazım? Aldatılıyorsanız ne yapmanız lazım?

Aldatılan kadınlar hatayı hemen karşı tarafta,Yani kocasının kendisini aldattığı kadında arıyor. Kadın kuyruk sallamasa kocam ona gitmezdi. Hata!

Erkeklerin doğasında aldatmak var sevgili hanımlar. Erkekler aldatır. Bunu böylece kabul etmeli ve eşinizin sizi neden aldattığını bulmaya çalışarak sorunları halletmeye çalışmalısınız. Zamanınızı diğer kadına kızarak geçirmeyin. Burada hatanın en büyüğü kocanızda.
aldatılma
Ancak sadakatsiz erkekler aldatır. O kadınlar aldatmamış olsa gidip başka bir kadınla aldatacaktı ama gene de aldatılacaksınız. Kocanızın aldatmaya meyli varsa bunu her şekilde yapar. İster harika bir kadınla, isterse sıradan…

İhanete uğradığınızda hemen kendinizi suçlamaya başlamayın. Ben çirkindim, ben şöyleydim, ben böyleydim.Hayır! Kocanız siz nasıl bir kadın olursanız olun, içindeki sadakatsizliğe yenildi ve sizi aldattı. Aldatma sık sık tekrarlanan ve kişinin karakterini yansıtan bir durumdur. Bir kere ihanete eden insanın bir daha ihanet etmeyeceğini kimse garanti edemez.

Onu cezalandırmalısınız. Bunun en güzel yolu onu, kendinizden mahrum etmektir. Böylece o da ya sizin değerinizi anlar, ya da değersiz olduğunuza karar vererek yoluna devam eder…

Aldatıldıysanız eşinize sizi neden aldattığını sorun. Bunu yapma nedenini ve sonucu öğrendikten sonra eğer eşinizin sizi sevmediğine karar verdiyseniz yollarınızı ayırın. Unutmayın siz değerlisiniz. Eşinizin sizi sevmediğini ve başka bir kadınla aldattığını bile bile onunla evli kalmaya devam mı edeceksiniz?

Peki ya neden?

“Aldatılan Kadınlar Ne Yapmalı?” için bir yanıt

  1. aldattığını biliyorum ama halen inkar ediyor midem bulanıyor ne tapmam lazım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir