Aldatıldığını nasıl anlarsın ?

Aldatmak en aşağılık davranış, aldatılmak çok onur kırıcı bir davranış…Aldatıldığını anlamak herhalde bir insan için en büyük darbe olsa gerek. Biz kadınlar erkeklere nispeten çok daha önce anlarız aldatıldığımızı.kadınlık hislerimiz bizi yanıltmaz ve başka bir kadının varlığını çabucak sezeriz. Biz kadınlar mutlaka hissederiz aldatıldığımız…!

Aldatan erkekler, aldattıkları zaman, kesinlikle fiziksel olarak değişiyor. Daha şık, bakımlı, yeni kıyafetler satın alan, kendine daha çok bakan, gençleşmeye çalışan bir erkeğiniz varsa, bu erkek kendini başka bir kadına beğendirmeye çalışıyor olabilir.

İhanet eden erkek, eşine sık sık yalan söylüyor ve evden uzakta geçirdiği gecelerin sayısı sürekli artıyor. Eve geç gelmek, bazı geceler eve gelmemek, hafta sonları ortalıktan kaybolmak, sebepsiz gerginlikler, çift telefon hattı kullanmak ama ikinci telefon numarasını eşinden saklamak, eşini aldatan erkekleri anlamanın diğer yoludur.

Kocam beni aldatıyor, kocamın beni aldattığından eminim ama bunu kanıtlayamıyorum, diyen kadınlara sık rastlarız.

Uzmanlar, bir kadının eşinin başka bir ilişki yaşadığını anlamamasının mümkün olmadığı görüşünde. Bu konuda şunları söylüyor:

“Erkeğin her zamanki rutini bozulur. Her zaman yapmadığı şeylere yönelmesi, yeni hobilere vakit ayırması, fazla harcama yapmaya başlaması en çok görülen belirtiler. Eğer kadın duygusal olarak kendini köreltmemişse, bunu mutlaka hisseder. Kadınlar çok iyi dedektiflerdir. Bunun peşine düşerler ve olup biteni öğrenirler. Erkekler de kendilerini çabuk ele verirler.”