Çekici Kadın Olmanın Yolları

Çekici, etkileyici, karşı koyulmaz bir kadın olmak…Kulağa iyi geliyor. Peki, siz erkeklerin gözünde nasıl bir kadınsınız? Çekici, büyüleyici, erkeklerin bakmaktan geri duramadığı, hayır diyemediği, cilveli bir kadın mısınız yoksa silik, neredeyse görünmez bir tip misiniz? Daha çekici ve cilveli bir kadın olmanın yolu kadının kendine duyduğu özgüvenden geçiyor. Kendine güven, her kapıyı açan sağlam bir anahtar.

Dış Görünüş Çok Önemli

Bakımlı, parlak, modern saçlar…Kadınca bir unsurdur güzel saçlar. Kilonuz çoksa çekici bir kadın olma şansınız kilonuzla ters orantılı olarak azdır. Fazla kilolu bir kadınsanız kilo verin. Dış görünüşünüze özen gösterin. Her zaman bakımlı, temiz, şık ve sağlıklı görünmeye özen gösterin. Saçlarınız daima temiz olmalı ve güzel kokmalıdır. Çekici kadın olmanın sırrı ilk başta kişisel bakım ve temizliktir. Bakımlı ve temiz bir kadın aynı zamanda dikkat çekici de olabilir. Bedeninizi sevin ve bedeninizle barışık olun.

Topuklu Ayakkabılar Sizi Yükseltir

Daha kadınsı, çekici ve etkileyici bir görünüm için kıyafetlerinizi topuklu ayakkabılarla kombinleyin. Zaman zaman konfordan ödün verin ve topuklu ayakkabılara yönelin. Elbise ve eteklerinizi yüksek topuklu ayakkabılarla deneyin. Daha dikkat çekici ve etkileyici bir kadına dönüşeceksiniz.

Ruj Kullanın, Dudaklarınızı Belirginleştirin

Dudaklarınıza sürdüğünüz, size yakışan ve ten renginize uyumlu olan ruj sizi daha güzel bir kadına dönüştürecek. Ruj kullanarak siz de her zaman bakımlı, canlı ve etkileyici bir kadın olabilirsiniz.

Gülümseyin

Tatlı, samimi, sıcak bir gülümsemenin açmayacağı kapı yoktur. O halde siz de gülümseyin. Somurtkan bir kadın ne kadar güzel olursa olsun çekici olmaktan uzaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir