İhanetin Göstergeleri

Acaba aldatılıyor muyum? İhanete uğradığımı hissediyorum. Beni gerçekten aldatıyor mu, aldatıp aldatmadığını nasıl anlayabilirim, ihanetin göstergeleri nelerdir, ihanet kendini nasıl belli eder, aldatan erkekler nasıl davranır, kocamın beni aldattığını nasıl anlarım? Kimler, neden ve nasıl ihanet eder? İşte ihanet dosyamız!

Aldatılıyor muyum?

Aldatan kişilerde gözle görülür ruhsal değişimler meydana gelir. İhanet eden kişi ister istemez suçluluk psikolojisine bürünür. Bu da size ilgisiz olan partnerin bir anda aşırı ilgi göstermesi olarak belirebilir. Ansızın mutluluk nidaları atan kişi, bazen de çok mutsuz olabilir. Bu ani ruhsal değişimler muhtemelen kendi içinde çelişkiler yaşadığını göstermektedir.

İhanet eden kişi eğer karşı cinsle cinsel birliktelik yaşıyorsa, size karşı cinsel soğukluk, mesafe ve eleştirel bir yaklaşım tarzı sergileyebilir. Vücudunuzda ve hareketlerinizde kusurlar bulmaya başlar. Hatta sizi acımasızca eleştirir. Bu durum, sizi karşı taraf ile karşılaştırdığının göstergesidir.

Aldatan kişiler genellikle huzursuz olur, saçma sapan nedenlerle kavra çıkarır ve sürekli sizi suçlama eğilimine girer.

Durduk yere başlayan fazla mesailer,
Telefon rehberinde artan arkadaş numaraları,
Gecenin bir vaktinde gelen cep telefonu mesajları, ani evden çıkışlar, evden çıkarken aşırı özenli giyinmek ve parfüm kullanmak,
İhtiyaç dışı yeni giyisiler almak,
Yaşından genç görünme çabaları ihanet ettiğinin göstergeleri olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir