Ruh Eşimiz Olduğunu Nasıl Anlarız?

Sevgiliniz ruh eşiniz mi? Ruh eşinizin o olup olmadığını nasıl anlarsınız? Ruh eşlerinin ortak özellikleri. Mükemmel çift kavramına inanıyorsanız, dünyada bir ruh eşinizin olduğunu düşünüyorsanız, ruh eşinizi arıyorsanız ve ona ulaşacağınıza inanıyorsanız bu işaretlere bir göz atın. Ruh eşi kavramına sahip çiftlerin ortak özellikleri.

Ruh eşinizi olup olmadığını nasıl anlarsınız, o sizin gerçek ruh eşiniz mi?

Gecenin bir saatinde onu düşünüyorken, onu aramaya tereddüt ettiğiniz ama onun sizi o anda aradığı oldu mu hiç? İşte bu onun sizin ruhunuza hitap ettiğinin bir işareti. Aynı anda bir birinizi özlüyorsanız, düşünüyorsanız, arıyor ve istiyorsanız o sizin, siz de onun ruh eşisiniz diyebiliriz.

Birbirinizin cümlelerini tamamladığınız, aynı konuyu açtığınız oldu mu? Bu da ruh eşlerinin tipik özelliğidir. Aynı konuyu düşünür, aynı cümleyi söylerler.

O söylemeden siz onun ne söyleyeceğini tahmin ettiniz mi hiç? Ya da o sizin düşüncenizi tahmin etti mi? O halde siz ruh eşinizi bulmuşsunuz.

Ruh eşinizi bulduğunuzu anlayabilir misiniz?

Hem anlarsınız, hem de hissedersiniz. Ondan ayrılmayı asla istemezsiniz. Ona sımsıkı bağlı olursunuz. Her şeye rağmen ona bağlı ve sadık kalırsınız. Ruh eşinizi bulduğunuzda hiçbir güçlük sizi birbirinizden ayıramaz.

Ruh İkizim nerede, Ruh İkizim beni bulacak mı?

Eş ruhlar birbirlerini dengelerler ve birbirlerine eksik olan fiziksel deneyimleri getirirler. Eş ruhlar, ikiz ruhlar gibi karşıt kutupların kaynaşması için katalizör olarak çalışmazlar tam aksine sizin kendi enerjinizi dışarıdan dengeleyen ve dinginleştiren bir oyun arkadaşıdırlar.

İşte bu, bizim insan gözüyle “Mutlu aşk hikayesi” tarifimize en çok uyan ilişki modelidir. Kolayca kurulmuş, dışsal temellere dayanmayan derin bir bağdır. Esas eş ruh çifti birbirini enerji olarak onurlandırır ve dengeler. Birisi dünyevi ve dışa dönük iken diğeri daha içsel ve ruhsaldır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir