Sana gerçekten aşık mı?

Bir erkek var hayatında. Aşıksın. Aşık olduğun adam seni seviyor mu? Aşkın karşılıklı mı yoksa tek taraflı mı? O da seni seviyor mu? Sana aşık olup olmadığından emin değilsen, erkeklerin aşık olunca değişen vücut dilini öğren. Aşık adamlar nasıl davranır, çözüm onun vücut dilini öğrenmekte. Sana aşık mı yoksa sadece hoşlanıyor mu? Bunu anlamanın bir tek yolu var. İşte o yol..

Erkekler aşık olunca nasıl değişir?

Erkekler aşık olunca nasıl davranır merak ediyor musun? Aşka düşen adamların vücut dili bu yazımızın temel konusu. Aşık erkekleri tanıyoruz. Gerçek aşka yakalanmış, size gerçekten aşık olmuş, sözünün arkasında duran, dürüst erkeklerden söz edeceğiz. Onun size olan aşkını hal ve hareketlerinden çözeceğiz. Aşık olduğum erkek bana aşık mı, ben ona aşığım ama onun aşkından emin değilim diyenlerden misiniz? O halde okumaya başlayın.

Seni mutlu etmek istiyor mu?

Adamınız, sizi rahat hissettirmek ve ihtiyacınız olan her şeye sahip olmanızı sağlamak için çırpınıyorsa, bu onun aşka düştüğüne dair güçlü bir işarettir. Bir film seyretmek için otururken size içecek sunuyor, siz ayağa kalktığınızda sizden önce kalkıp neye ihtiyacınız olduğunu soruyor ya da üşüdüğünüzde ceketini çıkarıp size veriyorsa, bu adam sizi önemsiyor. İhtiyaçlarınıza dikkat ettiğinde, zaten aşık ya da aşka gidiyor!

Gözlerinin içine içine bakabiliyor mu?

Göz temasından kaçınan erkekler, gözlerinize bakamayan, gözlerini kaçıran adamlar sizden bir şey saklıyor olabilirler veya bu onların güvenilir olmadığı anlamına gelebilir. Birinin gözlerine bakmak çok savunmasız bir işlemdir, bu yüzden gözlerinize her zaman bakıyorsa, sizin için derin bir his var; Ve aynı hissettiğiniz doğrulamayı bulmak için gözlerinize bakmak istiyor diyebiliriz. Aşık olduğunuz adamın gözlerine bakın.

Sana yemek yapıyor mu?

Aşık erkeklerin en belirgin vücut dili bilmek ister misiniz? İşte biri geliyor. Hatta en iyi şefler, biraz önemli olan biri yiyeceklerini denediğinde sinirlenirler. Yani adamın kalbini senin için bir yemeğe döküyorsa, o halde kendine bir kaleci bulmuşsundur. Yemeklerini sevmenizi ve onu da sevmenizi istiyor. Uzun vadede sizi düşünüyor ve yere yerleşmeyi ve belki de sizinle birkaç bebek yapmayı hayal ediyor. Afiyet olsun!

Aşık adam uzak duramaz

İki kişi birbirlerine aşık olduklarında, muhafızlarını bırakıp izin verdikleri nesnenin kişisel alanlarına girmesine izin veriyorlar. Bu doğal yakınlaşma, bağın güçlendiği anlamına gelir. Aşka düşen, aşık olan insanların vücut dili, el ele tutuşma, etrafında kolunu koyma, temastan kaçınmama, birlikte otururken, size yönelmiş diğer birçok jestler arasında size doğru eğilebilir. Aşkın vücut dili, bedenen de yakınlaşmadır.

Sabırla sizi dinliyor mu?

Söylediğin her kelimeye takılıp kaldıkça tamamen sana aşık oluyor. Kör kütük aşık olan bir adam, kalabalık bir odada bile, tüm dikkatini üzerinize çeker. Dikkatle dinliyor ve yanıtları düşünceli ve canlı. Onunla konuştuğunuzda, hareketleri sizinle aynaya geçmeye başlar. Bu tamamen doğaldır ve çünkü yaptığınız her harekette o kadar etkilidir. Sizin gibi kaşlarını kaldırabilir ya da sizin mimiklerinizi taklit edebilir.

Karşında nasıl durduğuna dikkat et

Bunun erkeklerin aşık olduğu bir beden dili olduğunu hiç fark etmemişsinizdir. Ama bir erkek seninle gerçekten çok ilgilendiğinde, hep bedeniyle yüzleşecektir. Göğsü, gövde, pelvis ve ayak parmakları yönünüze işaret edecektir. Size karşı yöneldiyse, dikkatini çekmiş ve daha fazlasını istiyor. Kendine doğru eğilmeye başladığında, o gerçekten heyecan duyuyor. Bir erkeğin karşınızda nasıl yer aldığına dikkat edin. Eğer uzaktaysa ve dışarıya bakıyorsa, o ilgilenmiyor. Bu adam aşık değil.

Aşık erkek gülümser

Adamınız sizi boş bir yüzle, ifadesiz bir suretle karşıladığında muhtemelen size ilgisini yitiriyor. Ama inci beyaz dişleri size çarparsa, o zaman sizi gördüğüne sevindi! Çok güzel, komik ve büyüleyici olduğunu düşünüyor. Beraber geçirdiğiniz zaman boyunca size gülümseyerek devam ediyorsa, o zaman onu mutlu ediyorsunuz ve kaliteli zaman geçirmeye devam etmek istiyor, diyebiliriz.

Bakışlarına odaklan

Sana bakış biçimine dikkat et. Tebrik ve konuşma sırasında kaşlarını sıkça kaldırdığını fark ederseniz, bu onun sizin hakkınızda ciddi olduğunu gösterir. Bilinçaltı hareketinin yüzü açılıp kaldırılması, içeri girmek isteyebileceği için daha davetkar görünmesi için yüzünü kaldırıyor demektir.

Dış görünüşü değişti mi?

Aşık olan erkeklerin beden dili görünüşünü de içerir. Sizi gördüğü zaman, hemen üstünü düzeltiyorsa ve kıyafetleriyle ilgileniyorsa, bu sizi etkilemek istiyor demektir. Sizin olduğunuz yerlerde, varlığınızı hisseder hissetmez, sizin için iyi görünmek, saçlarını mükemmel derecede kıvırcık hale getirmek için okşamak ya da yanlış bir şey olmasa da kravatını ayarlamak gibi şeyler yapmak istiyor demektir.

Aşık olan bir adam, aşık olduğu kadınla diğer herkesten çok konuşur. Açıklamalarında cesurca davranacak, romantik olmaya çalışacak ve sana daha derin, daha erkeksi bir ses çıkaracak. İşte bu adam aşık!

Her zaman etrafında mı?

Bu kesinlikle aşık erkeklerin beden dili. Onunla, orada burada her yerde sözde tesadüfen karşılaşmaya devam etmek sadece tesadüf değil. Bu kaderin ve fırsatın karışımı. Evren sizin için bir araya geliyor ve sizi görmek için o dam da her şansını kullanıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir